Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací sestava, nebo tradiční obývací stěna?

V posledních letech hraje prim nábytek do obývacího pokoje, který si můžete vybrat z široké nabídky samostatných dílů a ty si dle vašich dispozic interiéru sestavit tak, aby vám vyhovovaly. Obývací pokoj tak již není nutné vybavovat obývacími stěnami do jedné přímky, jak jsme byli řadu let zvyklí. I když i tyto klasické designy mají něco do sebe a to především, když je místnost určená k vybavení obývacího pokoje malá či úzká a dlouhá. Nabídka moderních obývacích pokojů, které jsme představili poslední týden patří k originálním, funkčním a praktickým. A jejich autorem je opět náš partner, francouzský výrobce. Dnes se zaměříme na řešení velmi malých interiérů, kdy součástí obývacího pokoje musí být i pracovní kout.

 

Nábytek do obývacího pokoje a pracovny - kolekce Elio natural    Nábytek do kanceláře - kolekce Elio natural

 

Obývací pokoj v multifunkčním provedení

Jak zařídit pracovní kout, kancelář v obývacím pokoji? Jednoduše. Třeba právě pořízením nábytku z kolekce Elio, která se k tomuto účelu více než hodí. Jen málokdo má k dispozici pro domácí pracovnu, či chcete-li kancelář, samostatnou místnost. A v dnešní době počítačů a dohánění práce z domu, je pořízení psacího stolu, či dalšího kancelářského nábytku nutným zlem. Pokud tedy nedisponujete samostatnou místností pro vybavení kanceláře, nejvhodnějším místem bude obývací pokoj. V ložnici by jste v nočních hodinách rušili partnera, partnerku, do kuchyně se psací stůl opravdu nehodí. Ale je zde i řada dalších možností, třeba právě v kolekci Ness od španělského výrobce, který v identických odstínech jako je obývací sestava, nabízí řadu psacích i jídelních stolů na výběr. Vše se krásně spojí do harmonického celku.

 

Televizní stolek, tv stěna Kei   Psací stůl s regálem Bali nordic oak, whiteNadstavec u psacího stolu nabízí řadu poliček, prostor na monitor, dolní část psacího stolu zase šuplík a skříňku, kde můžete uložit to, co by nemělo či nechcete, aby bylo na očích. V nabídce kolekce Bali je vám k dispozici také psací stůl bez nadstavce pro případ, že by vám vyhovoval stůl bez nadstavce. Ale pro umístění psacího stolu právě do obývacího pokoje existuje nekonečné množství možností.

 

Psací stůl Seven    Psací stůl Rox

 

Pokud se tedy chystáte vybavit obývací pokoj, kolekce Sophia může být velmi vhodným řešením. Vše, včetně psacího stolu můžete pořídit najednou. Pokud již obývací pokoj máte zařízený a hledáte pouze samostatný psací stůl třeba s regálem, i zde máme co nabídnout. Rovněž můžete z celé sestavy pořídit třeba jen psací stůl, který je s nadstavcem a led osvětlením.

 

                                           Široký výběr regálů do obývacího pokoje

 

Pokud vnímáte návrh sestavy z této kolekce spíše jako obývací pokoj, můžeme ji zařadit mezi moderní obývací stěny, vhodné třeba pro byty panelákového typu. Kolekci lze ale vnímat také jen jako kancelář. Volba je jen na vás, zda využijete jako obývací pokoj, kancelář, nebo obě varianty v jedné místnosti.

Vybrat si můžete také z jiných odstínů, třeba šedý ořech, nebo dub. Bílý odstín však vynikne v rozměrově menších interiérech, jelikož bílá dokáže opticky danou místnost zvětšit.