Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací pokoje, které překvapí

Nábytek se každým rokem mění s ohledem na požadavky zákazníků. Každý z výrobců se snaží přijít na trh s něčím novým, s něčím, co  tu ještě nebylo. Stejně jako v módě. Největším překvapením letošního roku pro nás byly obývací pokoje a obývací stěny od francouzského a španělského výrobce. Netradiční řešení prostoru, úspora místa, příjemný design a to vše s ohledem na cenovou dostupnost a maximální možné funkční využití nábytku. Zákazník dnešní doby se nespokojí pouze s tím, že něco hezky vypadá, ale nábytek musí také splňovat praktické řešení interiéru. Třeba v obývacím pokoji. A co nám ve světě designu letos bytoví architekti přinesli? O tom bude dnešní povídání...

 

                                                      Široký výběr obývacích stěn

 

Praktické konferenční stolky

Velkou změnu zaznamenaly nejen obývací stěny, ale také konferenční stolky. Mezi nejoblíbenější stolky do obývacího pokoje se zařadily ty, které lze "roztáhnout" na větší rozměr a také tímto pohybem získat úložný prostor jako bar. Na sladkosti, slané snacky, nebo víno apod. Praktické řešení především pro malé interiéry, ale také pro ty z Vás, kteří posezení s přáteli mají rádi. Konferenční stolky s možností rozložení u nás najdete v široké nabídce barev a designů, stejně jako klasické konferenční stolky. Ale zpět k obývacím stěnám, kterým se v dnešním článku především chceme věnovat. Design, kdy jednotlivé skříňky jsou stavěny do dolní a horní linie, s prosklenými vitrínami jsou dávno pryč. Dnes je nabídka řazena do volně rozmístěných dílů nábytku, které na sebe designově navazují, ale nejsou v jedné přímce. Dobrým příkladem může být kolekce nábytku Malt na fotografii.

 

Konferenční stolek Ness white     Konferenční stolek Ness graphite

 

Velkou změnou je také možnost sladění obývacího pokoje s jídelnou. V letošním roce výrobci začali vyrábět nábytek ve stejném provedení s možností výběru samostatných dílů přesně pro tyto dva interiéry. A je tomu velmi dobře, jelikož velké množství zákazníků má jídelní kout právě v obývacím pokoji. Jako ukázku vám tedy na jedné fotografii představujeme záběr na obývací pokoj Malt a na další fotografii jídelnu Malt. Sami můžete posoudit, jak je praktické ve stejném provedení pořídit nábytek do těchto dvou interiérů.

 

Jídelna Nova     Obývací pokoj Nova

 

Zařizovat interiér v dnešní době je opravdu zábavou. Vše lze sladit s ohledem na praktické využití. Ale nejen design, také materiály a odstíny zaznamenaly velkou změnu. Hitem v letošním roce je kombinace přírodních odstínů s vysokými lesky, jako na našich fotografiích, kdy můžete vidět příjemný odstín šedého dubu s bílým vysokým leskem. Velký ohlas má rovněž kombinování protichůdných barev, jako spojení černé s bílou apod.

 

                                                    

 

Obývací pokoje dnes, to je jednoduchý design, čisté linie a vysoká funkčnost nábytku. Materiály jsou odolné vůči mechanickému poškození a povrchová úprava nenáročná na údržbu. Příjemnou změnou je také cenová dostupnost a především netradiční, na českém trhu zcela nový design, francouzského výrobce. Nabídka stojí jistě za inspiraci.