Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací pokoj v jednoduchém, moderním designu

Dnešní moderní design obývacích pokojů, je hlavně založen na jednoduchosti a vzdušnosti prostoru pokoje. Nové kolekce francouzského výrobce si zakládají právě na těchto požadavcích zákazníku. Všechny kolekce nabízejí samostatné díly nábytku a tak záleží jen na požadavcích, Vás zákazníku, jak konečný design obývacího pokoje bude v konečné fázi vypadat. Dovolte nám malou ukázkou představit tento originální nábytek do obývacích pokojů.

Obývací stěna

Pokud přece jenom chcete mít v obývacím pokoji obývací stěnu, tak i ta může mít jiný design, než jsme byli doposud zvyklí. Jedná se o obývací stěny ve stylu jednoduchých sestav, které jsou označovány odborníky na bydlení novým trendem v interiérech. Obývací stěna nabízí vždy velký prostor na lcd televizní přijímač a spousty otevřených odkládacích prostorů. Dolní část se soustředí na skryté úložné prostory v podobě skříněk. Také rozdělení barev zvolil výrobce tak, aby designový efekt byl co nejvyšší. Na fotografii, Vám představíme tuto obývací stěnu, kde bílá dominuje bočním panelům, prostřední část je v odstínu světlý dub. Rovněž ji na našem portále najdete v odstínu bílo-černá, nebo přírodní graphit ve stylu "black and white", která je označována odborníky na bydlení novým trendem v interiérech.

 

      

 

 

Obývací pokoj zařízený rozmístěním dílů po pokoji

Pokud máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytečně fádní, můžete ho zkusit rozzářit třeba právě touto kolekcí stylového nábytku. Kolekce Nova, nábytek v temperamentních odstínech a skandinávských liniích vás rozhodně dostane, především pak až v momentě, když zjistíte, jak váš interiér prokouknul.

   

Nové kolekce nabízejí samozřejmě mnoho segmentů nábytku do obývacího pokoje, od konferenčních stolků, televizních stolků, knihoven, vitrín, nebo komod. Tyto segmenty, Vám představíme příště.