Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Obývací pokoj Travis 0197 - díly

Výrobce: PRS
Kód: PRS013-00161
Předpokládaný termín:
nedostupné
Konferenční stolek: 89,4x33x89,4
2 090 Kč
Knihovna: 89,2x180,4x39,8
4 064 Kč
Vitrína: 120,7x157x39,8
6 908 Kč

Parametry produktu

Barva: šedý dub-šedá
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Moderní obývací pokoj Travis

Možná nejen designem, ale také netradičním odstínem vás osloví nábytek do obývacího pokoje z kolekce Travis, kterou přináší francouzský výrobce. Všechny díly nábytku uvedené v sestavě obývacího pokoje na fotografii, jako jednom z možných návrhů, si můžete pořídit samostatně. Flexibilní výběr s ohledem na rozdílnost interiéru každé domácnosti je velmi oblíbenou formou nákupu. Návrh sestavy je samozřejmě možný změnit dle výběru dílů.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, kterou v kolekci Travis přináší navíc za dostupnou cenu s ohledem na moderní design. Materiál lamina s tloušťkou desek od 18 do 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

 

Sestavujeme obývací pokoj dle dispozic bytu

Francouzský výrobce zvolil moderní a jednoduché linie, které i přes náročnou povrchovou úpravu mohou nabídnout stále dostupnou cenu. Odstín šedý dub s tmavě šedou pastelovou barvou, jako kombinace dvou protichůdných barev je velmi originální. Tmavě šedý odstín můžete vidět například u šuplíků vitríny, nebo na polici nad televizním stolkem.

Kolekce Travis nabízí také nábytek pro vybavení jídelny, nebo praktickou televizní stěnu pro malé interiéry. Na přiložených fotografiích můžete sami posoudit, jak francouzský výrobce navrhl další dostupné možnosti řešení vašeho bydlení, které je šité na míru jakémukoliv půdorysu dané místnosti.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.