Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací pokoj - skládanka pro dospělé

Ve včerejším článku jsme vám představili nové obývací stěny, dnes bychom vám rádi něco řekli o tom, jak modulové systémy vlastně využít a sestavit ve vašem obývacím pokoji. Modulových systémů do obývacích pokojů najdete na našich stránkách celou řadu, ale my se dnes budeme věnovat těm, které svým designem a barevným zpracováním patří k těm nejmodernějším.

 

      

 

Obývací pokoj v malém bytě

Výhodou modulových systémů je především to, že nezáleží na tom, jak velkou máte místnost k vybavení interiéru jako obývací pokoj. Výběr ze samostatných dílů Vám nabízí k pořízení jen tolik dílů, které potřebujete, které se Vám do prostoru vejdou a které budou pro Vás rovněž funkční. Před zařízením obývacího pokoje je třeba zvážit, zda si chcete pořídit obývací stěnu, nebo samostatné díly volně rozmístěné v prostoru. Pokud jste zastánci obývací stěny v panelákovém bytě, modulový systém Vám umožní její sestavení přesně na míru.

 

                              

 

Základem každé obývací stěny je ve většině případů televizní stolek a skříňky s ukládacím prostorem. Novinkou ve světě bydlení je zavěšení nábytku na stěnu, čímž ušetříte spousty drahocenného místa v místnosti. Velký designový efekt mají rovněž police na stěnu, které mohou mnohdy nudný, jednolitý ráz stěny příjemně roztříštit. Dalším prvkem může být podsvětlení skleněných polic led diodami. Do  malého prostoru je rovněž třeba také zvážit výběr barvy.  

 

    

 

Obývací pokoj ve velkém bytě

Pokud máte to štěstí a jste majiteli velkých prostorů pro zařízení obývacího pokoje, i v takovém případě je modulový systém vhodný pro Vás. Místnost můžete zaplnit spousty díly nábytku volně v prostoru tak, aby nebyl  prázdný. Obývací stěnu si můžete sestavit do jakékoliv délky, napojováním dalších a dalších skříněk. I police můžou ve velkém prostoru udělat své.

 

    

 

Spousty prázdných stěn zaplní a prostor nevypadá prázdný. A navíc, police nejsou vůbec finančně náročné, na to, jakou službu mohou vykonat. Samozřejmě, že ve velkém prostoru je třeba vždy více investovat a pořídit větší stěnu, více samostatných dílů apod. Ale modulový systém Vám dá možnost, jak maximálně ušetřit a to na nepořízení dílů, které nepotřebujete. Velké obývací pokoje mají své kouzlo. A pokud nejste příznivci moderního designu, u nás máte možnost si vybrat například ze samostatných dílů z kategorie rustikální nábytek. Modulové systémy v podobě samostatných dílů na výběr mají své neocenitelné praktické vlastnosti a šetří Vám v obou případech peněženku.