Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Obývací pokoj SHA - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA00260
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Vitrína: 110x156x45 cm
9 758 Kč
Konferenční stolek: 100x35x60
4 050 Kč
Televizní stolek: 120x46x45
4 515 Kč

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 36 měsíců

Kvalitní nábytek pro obývací pokoj

Pokud pro interiér vašeho obývacího pokoje hledáte opravdu kvalitní nábytek, možná vás osloví právě kolekce SHA. Nejenže patří do kategorie značkového nábytku Gami, ale výrobce dokládá pro dané díly nábytku hned několik certifikátů jakosti. Co víc si přát pro doložení kvality? S kvalitou ale také souvisí použitý materiál při výrobě nábytku a neméně pak vlastní způsob výroby.

Aby francouzský výrobce docílil požadované kvality, pro výrobu kolekce použil mdf desku se zakončením abs. Spojení, které samo o sobě kvalitu předurčuje.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Moderní obývací pokoj, to je především jednoduchost

Místnosti přeplácané nábytkem, stejně tak jako "monstrózní" obývací stěny, jsou již dávnou minulostí. Dnes je trend jednoduchých návrhů obývacích pokojů, kde celou místnost tvoří maximálně tři, nebo čtyři díly nábytku. K jednoduchosti se přiklonil v kolekci SHA rovněž francouzský výrobce. Co tedy do obývacího pokoje můžete pořídit, aby jste docílili podobného interiéru jako na fotografii?

 

- vitrína J38.175 (plné fronty, vnitřní uspořádání police)
- konferenční stolek J38.087 (ten nikdy nechybí v žádném obývacím pokoji)
- televizní stolek J38.332 (pokud nemáte plazmu na zavěšení, budete potřebovat)

 

Nic víc do obývacího pokoje (pokud máme na mysli moderní vybavení), nebudete potřebovat. Dnešní interiéry jsou spíše o velkých sedacích soupravách, pastelových barvách stěn a originálních dekoracích. Velmi zajímavě je zvolen také odstín, který díky novým technologiím povrchových úprav je k nerozeznání od pravého masivu. Odstín pod názvem šedý dub, který nabízí i reliéfní povrch.

Nabídka dalších dílů je velmi široká a všechny najdete na našich stránkách pod shodným názvem SHA (stačí zadat do našeho vyhledávání). Jako prodejci vám také pro zpříjemnění nákupů nabízíme dopravu zdarma po celé republice již řadu let. V neposlední řadě, možná mnohé z vás bude zajímat několik základních informací o francouzském výrobci.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.