Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací pokoj jako skládačka

Snažíme se nábytek nabízet takovým způsobem, aby zákazník, pokud se mu některá ze sestav nábytku líbí, nebyl nucen pořizovat to, co nepotřebuje. Obývací systém  kupříkladu nabízí vždy několik sestavených možností, ale každý z dílů lze rovněž pořídit samostatně a v libovolném počtu. Můžete si tak obývací stěnu  přizpůsobit rozměrům vašeho pokoje. Jsou dva trendy zařízení interiéru obývacího pokoje. Klasická obývací stěna, která se v letošním roce jako by pomalu zase vracela do podvědomí a oblíbenosti zákazníků, nebo obývací pokoj vybaven samostatnými díly nábytku různorodě rozmístěnými po místnosti. Představme si obývací modulové systémy a jejich výhody pro vás zákazníky, kteří se právě rozhodli, zařídit si obývací pokoj.

 

   

Jak zařídit obývací pokoj

Asi bychom měli začít tím, zda pořídit samostatné díly, či klasickou obývací stěnu. Pokud chcete pořídit klasickou obývací stěnu sestavenou z dílů nábytku v jedné linii, ani zde nemusíte pořizovat něco, co je již sestaveno. Stačí si samostatné díly vybrat tak, jak je v jedné linii chcete mít sestaveny a také si jednotlivé díly můžete vybrat, Někteří z Vás upřednostní jako jeden z dílů šatní skříň, jiní zase například další prosklenou vitrínu navíc místo skříně. Pokud budete rozmisťovat samostatné díly různorodě po pokoji, je třeba se zamyslet před samotným výběrem nábytku, kde bude sedací souprava, kde bude umístěna televize, kde máte okno a kolik dílů si můžete dovolit, aby jste splnili požadavek na úložný prostor a místnost nebyla přeplněna. Je lépe raději zvolit některý z dílů vyšší, než místnost přeplnit.

 

   

 

Každý z prostorů, jak doporučují odborníci na bydlení by měl být vzdušný a nenásilný. Méně, znamená více a v případě nábytku to platí dvojnásob. Využijte raději, pokud máte možnost některé z komůrek, kde umístíte regálový systém na věci, které opravdu nepoužíváte pravidelně. Nábytek v místnosti jako takový, by opravdu měl sloužit pro praktické umístění každodenních věcí a měl by působit příjemně. Nesnažte se do místnosti vměstnat celý svůj život. Pokud jste majiteli malých bytů, pak stojí za zvážení multifunkční provedení nábytku, kde můžete pořídit rozkládací konferenční stolek, sedací soupravu a další.

 

    

 

Obývací pokoj s funkcí pracovny

Častým v posledních letech zařízením interiéru je obývací pokoj, který nabízí také zákoutí pro pracovnu. Bohužel, dnešní uspěchaná doba nás nutí si nosit práci domů a již ničím neobvyklým v domácnosti každé rodiny je počítač, který využívají snad všichni její členové. Psací stůl, který je ze stejné kolekce jako obývací stěna, může příjemně vyřešit tento problém.  

Modulové systémy patří právem do tzv. lego systému pro dospělé. Rádi vám také s pomocí našeho bytového architekta poradíme, jak s maximálním ohledem na velikost místnosti sestavit praktický a příjemný interiér.