Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Obývací pokoj Gospel v dílech - 0350

Výrobce: PRS
Kód: PRS00216-2016
Dostupnost:
nedostupné
Konferenční stolek: 109x36x65
Televizní stolek: 140x48x44
Vitrína: 141x156x43 cm

Parametry produktu

Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: sesame dub
Výrobce: francouzský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Moderní obývací pokoj může být velmi jednoduchý

Říká se méně znamená více a tak pokud nejste opravdu příznivci "provence" stylu, ale spíše moderních, jednoduchých linií, pak vás kolekce Gospel od francouzského výrobce osloví. Celý obývací  pokoj výrobce v návrhu vybavil pouze třemi díly nábytku a přitom dosáhl vybavení pokoje jako takového. Obývací pokoj je sestaven z konferenčního stolku, televizního stolku a velmi prostorné vitríny. Ale pokud jste vyznavači moderního designu, nic víc by jste do interiéru stejně nedali, jelikož moderní bydlení to je především střídmost. A ta je v návrhu dodržena. V kolekci Gospel najdete také nábytek pro vybavení jídelny a tak pokud máte či plánujete v malém bytě v obývacím pokoji jídelní kout, není s touto kolekcí žádný problém.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a jednoduchost. Klade důraz také na materiály, jejichž tloušťka je v kolekci nadstandartní. To také přispívá k optické mohutnosti nábytku. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.