Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obraz na stěnu Volcano gold

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00470-2022
  • obraz s potiskem na plátně
  • rám: 100% dřevěný - tloušťka: 3 cm
  • rozměr: 50 x 120
nedostupné
1 481 Kč

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 120 cm
Barva: Bílá, černá, zlatá
Materiál: plátno
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Obraz na stěnu se zlatými prvky

V nabídce obrazů vám představujeme celou řadu motivů, provedení a nejrůznějších designů. Nabídka obrazů na stěnu je opravdu velká a my věříme, že každý z vás si vybere. Obraz, který vám nabízíme nyní, patří so skupiny takzvaných abstraktních děl a námětem pro obraz se stala sopečná činnost. Líbí se nám výraznost obrazu i spojení odstínů, kdy převládá černá, šedá, které jsou doplněné zlatým odstínem. Obraz je velmi kvalitní, potisk na plátně, které je umístěno na dřevěném rámu.

Obraz na stěnu můžete umístit kdekoliv. V nabídce dekorací, doplňků, ale samozřejmě také nábytku, najdete další produkty, které s tímto obrazem korespondují. Některé z nic pro představu uvádíme také na ilustračních fotografiích. Pokud máte již interiér zařízený, nábytek stojí na svém místě, to nejpříjemnější je vybírat dekorace a doplňky.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu