Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obraz na stěnu Spring green

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00626-2022
  • 100% semišové plátno
  • rozměr: 45 x 70 cm
  • rám: 100% dřevěný
  • tloušťka: 3 cm
nedostupné
683 Kč
410 Kč
-40%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 683 Kč

Parametry produktu

Výška: 70 cm
Šířka: 45 cm
Barva: modrá, zelená
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Obraz na stěnu pro milovníky zeleného odstínu a zátiší

Obraz na stěnu, který když na to přijde, může uklidňovat. To je kouzlo zeleného odstínu a tak pokud je to jen trochu možné, zelená do interiéru je dobrá volba. Uklidňuje. A třeba právě připomínka jara vám  zimě zlepší náladu. Obraz, ve kterém jsme našli také převládající zelený odstín, možná pro někoho tyrkysový či modrý, ale o tom jsou právě obrazy, že každý je vidí jinak a i v těchto odstínech u nás najdete řadu dekorací a doplňků. Některé z široké nabídky vám představujeme na ilustrační fotografii.

Plátno umístěné na dřevěném rámu, obraz, který může být umístěný dle vašeho vkusu v každé místnosti. Obývací pokoj, ložnice, nebo? Volbu opravdu necháme na vás. Na našich stránkách můžete vybírat z desítek nejrůznějších nástěnných obrazů, ale také nástěnných hodin a věřte nám, to nejtěžší bude si vybrat. Náměty a kompozice jsou přenádherné.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu