Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obraz na stěnu Spoons elegante

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00508-2022
  • 100% plátno
  • rám: 100% dřevěný
  • tloušťka: 3 cm
  • rozměr: 50 x 70 cm
nedostupné
841 Kč

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 70 cm
Barva: dle fotografie
Materiál: plátno
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Elegantní obraz na stěnu do jídelny, nebo kuchyně, nebo?

Volba je samozřejmě na vás, ale s ohledem na zvolenou tematiku obrazu a to "koření na lžících" se tak nějak prostor kuchyně a jídelny sám nabízí. Obraz na stěnu znázorňuje nejrůznější koření a je opravdu jako živý, samozřejmě s nadsázkou. velmi se nám líbí také temně zelené pozadí, kdy lžíce jako by věrohodně vystupují do popředí. 

Samozřejmě, že pokud by se vám tento obraz líbil v jiném prostoru, volba je na vás. A jako prodejci si myslíme, že mu to bude slušet i v nějaké stylové restauraci. Obraz je rovněž velmi kvalitní, digitální potisk na plátně, které je umístěno na dřevěném rámu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu