Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obraz na stěnu Pulp Fiction

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00501-2022
  • 50% bavlna / 50% polyester
  • digitální tisk na plátno
  • rozměr: 70 x 100 cm
  • dřevěný rám: 2 x 3 cm
  • design by Bansky
nedostupné
1 582 Kč

Parametry produktu

Výška: 70 cm
Šířka: 100 cm
Barva: žlutá, bílá-černá
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Kultovní film přenesený na plátno, stylový obraz na stěnu

Obraz pro milovníky známého, kultovního filmu. Obraz, který do moderního designu patří. Ideální ve spojení s černými prvky v podobě nábytku i dalších dekorací. Obraz na zeď, nebo obraz jak je to v poslední době trendy, jen tak ležérně opřený o stěnu. Tématika obrazu s jistotu osloví také všechny dospívající děti a jako prvek pro doplnění studentského pokoje je tento obraz ideální, vhodný. Ale samozřejmě, že umístění obrazu je jen na vás, nic nebrání ani interiéru obývacího pokoje, nebo kanceláře doma.

Kvalita obrazu je dána použitými materiály pro jeho výrobu, ale také digitálním tiskem. Autorem námětu je designer promující pod značkou "Bansky" oblíbený především u mladší generace. Pořízením obrazu tak rozhodně nešlápnete vedle a my věříme, že budete spokojeni.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu