Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obraz na stěnu Love Answer

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00630-2022
  • 50% bavlna 
  • 50% polyester
  • digitální tisk na plátno
  • rozměr: 50 x 70 cm
  • dřevěný rám: 2 x 3 cm
  • design by Bansky
nedostupné
959 Kč

Parametry produktu

Výška: 70 cm
Šířka: 50 cm
Barva: Bílá, šedá, černá
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Láska je odpověď, kdo by si takový obraz na stěnu nepořídil?

A ve spojení s podobiznou známého fyzika Alberta Einstein, dostává tento stylový obraz na stěnu zcela jiný rozměr. A my musíme jen souhlasit, že "láska, je odpovědí na všechny problémy". A autorem tohoto námětu je opět velmi oblíbený designér nejen u mladší generace, ale i dospívajících dětí. Obraz na stěnu ve studentském pokoji jistě bud vhodný symbolika k modernímu nábytku a potažmo také věku dítěte. Ale samozřejmě, že umístění obrazu je jen na vás, nic nebrání ani interiéru obývacího pokoje, nebo kanceláře doma.

Kvalita obrazu je dána použitými materiály pro jeho výrobu, ale také digitálním tiskem. Autorem námětu je designer promující pod značkou "Bansky". Pořízením obrazu tak rozhodně nešlápnete vedle a my věříme, že budete spokojeni.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu