Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obraz na stěnu Cream bath

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00480-2022
  • kvalitní potisk na plátně
  • rám: 100% dřevěný - tloušťka: 3 cm
  • rozměr: 50 x 120 cm
nedostupné
1 481 Kč

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 120 cm
Barva: Bílá, modrá, černá, béžová, zlatá
Materiál: plátno
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Obrazy na zeď se zlatými prvky jsou zkrátka trendy

A jejich nabídka na našich stránkách je proto široká a velmi originální. Můžete vybírat obrazy se zlatými prvky a z řady dalších odstínů, které jsou spojené do jednoho abstraktního plátna. V nabídce obrazů vám představujeme rovněž celou řadu motivů, provedení a nejrůznějších designů. Nabídka obrazů na stěnu je opravdu velká a my věříme, že každý z vás si vybere. Obraz, který vám nabízíme nyní, patří so skupiny takzvaných abstraktních děl a námětem pro obraz se stala sopečná činnost, nebo někdo spíše v obrazu bude vnímat písčitou pláž? Líbí se nám výraznost obrazu i spojení odstínů, kdy převládá černá, šedá, hnědá, které jsou doplněné zlatým odstínem. Obraz je velmi kvalitní, potisk na plátně, které je umístěno na dřevěném rámu.

Obraz na stěnu můžete umístit kdekoliv. V nabídce dekorací, doplňkůale samozřejmě také nábytku, najdete další produkty, které s tímto obrazem korespondují. Některé z nic pro představu uvádíme také na ilustračních fotografiích. Pokud máte již interiér zařízený, nábytek stojí na svém místě, to nejpříjemnější je vybírat dekorace a doplňky.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu