Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Oblíbené dětské patrové postele

Klasickou dětskou postel pořizujeme, nebo můžeme pořizovat, od tří let věku dítěte a zde se již nedoporučuje používat dětských postýlek. Klasická dětská postel má rozměr 90 x 200 cm, nebo 90x190 cm a provází dítě až do takříkajíc dospělosti. My vám dnes představíme dětské patrové postele v nadčasovém designu od francouzského i španělského výrobce. Dětská postel vyžaduje dostatečný čas pro její výběr a při jejím výběru určitě nejděte cestou kompromisu.

Rohová patrová postel?

Nabídka patrových postelí pro děti se za posledních několik let velmi změnila. Jedním z mnoha příkladů je patrová postel Move, která nabízí rozmístění postelí situované do rohu místnosti, interiéru dětského pokoje. Takový design může být vhodný do dětských pokojů malých rozměrů. V ceně postele jsou rošty a vše, co vidíte na fotografii.

Unikátní na patrové posteli je však nejen umístění lůžek do pravoúhlého tvaru, ale také řada úložných prostorů. Pokud jste rodiče dvou dětí, určitě už víte, jak těžké je zařídit dětský pokoj tak, aby nebyl přecpán nábytkem. Je třeba pečlivě zvážit, které díly nábytku a jaké do pokoje pořídit. Především v malém interiéru méně znamená více. A pořízením patrové postele s lůžky do pravého úhlu můžete ušetřit značnou část prostoru v dětském pokoji. Pokud vás design patrové postele oslovil a zvažujete další díly nábytku v identickém designu, můžete vám doporučit dětský nábytek Folk, který je vhodný pro spojení s patrovou postelí. Řešení francouzského výrobce můžeme jen našim zákazníkům doporučit.

 

Patrová postel Move graphit    Patrová postel Move oak

 

Patrová postel pro tři děti, stále nejprodávanější typ

Nestandardní design patrové postele do dětského pokoje může vyřešit nedostatek prostoru pro zařízení interiéru, kdy si nemůžete právě z těchto důvodů pořídit tři samostatné postele. Velkou výhodou je zde možnost úložných prostorů v podobě odkládacích polic pod schůdky, či obvodu obou lůžek. Místo na spaní řeší patrová postel pomocí šuplíku, který je možno využít jako přistýlku, ale samozřejmě v případě dvou dětí také jako klasický úložný prostor.

 

Patrová postel Tom pink   Patrová postel Tom graphit

 

Patrová postel v netradičním designu i odstínu

Mezi další patrové postele, které bychom pro netradiční design neradi opomenuli, patří bezesporu patrová postel Stim a Leo. Jste rodiče dvou dětí a chcete jim dětský pokoj vybavit útulně a prostorně tak, aby v interiéru zůstalo ještě spousty místa na hraní? Řešením může být určitě unikátní nabídka multifunkčních designů od francouzského výrobce. Dětské patrové postele v širokém výběru a v několika odstínech. Patrová postel Stim je tak jednou z mnoha možných řešení vybavení interiéru rozměrově malého dětského pokoje, kdy je třeba šetřit každým centimetrem. Postel však nenabízí "pouze" místo na spaní dvěma dětem, ale rovněž dvě skříně, police a šuplík pod dolním lůžkem. Patrová postel, do které schováte řadu věcí.

 

     

 

Zařídit dětský pokoj pro dvě děti je zcela něco jiného, než pro jedno dítě. Každé z dětí by mělo mít svůj osobní prostor, proto výběru nábytku musíte věnovat velkou pozornost. Dětský pokoj přitom musí být prostorný a funkční i po rozmístění všech kusů nábytku. Také by měl zůstat volný prostor na hraní, nebo na učení. Je tedy třeba kromě postelí pořídit také dětské psací stoly. A jak to vše udělat, aby jste zachovali příjemnou atmosféru a místnost nebyla přeplněna nábytkem?

 

                                                         Patrová postel Bibliobed


Nejvíce si pomůžete právě pořízením správné, multifunkční postele. Taková správně zvolená patrová postel vám ušetří až překvapivé množství z daného prostoru. Patrová postel z kolekce Stim nabízí jak jsme již uvedli dvě skříně a šuplík pod dolním lůžkem. Jen těmito doplňky ušetříte místo v pokoji za pořízení klasické šatní skříně.

Také se nám velmi líbí rozmístění postelí, že nejsou zcela pod sebou. Řešení vypadá v prostoru velmi moderně. Kombinace přírodního odstínu s bílou je efektní, příjemná. Patrovou postel určitě rádi doporučíme. A v případě potřeby dalších dílů nábytku si můžete vybrat v kolekci dětského nábytku Folk, která nabízí stejné odstíny a design.