Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový způsob zařizování interiéru dětského pokoje

Před časem jsme v našich článcích upozorňovali na zcela novou nabídku dětského nábytku z masivu a návrhů dětských pokojů  nejen z masivu od našeho nového partnera, belgického výrobce.  Nejedná se již jen o tradiční nabídku daných dílů nábytku, ale nabídku také nejrůznějších dekorací a bytových doplňků, které teprve dávají dětskému pokoji krásnou pomyslnou třešinku na dortu. Dekorace a doplňky jsou velmi smysluplné, nejedná se o jen jakési rádoby ozdůbky. V nabídce či v návrhu každého dětského pokoje můžete najít praktické kapsáře na zavěšení, matrace se snímatelným potahem v barvě dané kolekce, polštáře různých tvarů, rozměrově malý dětský nábytek pro nejmenší děti, sedací vaky a tak bychom mohli pokračovat. Nechme se raději inspirovat dánskými designéry, jak přenádherně můžeme dětem zařídit dětský pokoj díky finančně nenáročným dekoracím, které interiér zcela změní.

Elegantní řešení místa na spaní pro dvě děti, postel ve tvaru domečku

Řešení místa na spaní v podobě domečku je pro děti předškolního věku ideální. Pro rodiče praktické a pro děti příjemné. Děti jsou rády, když si v posteli mohou hrát. Navíc dětská postel ve tvaru domečku vždy velmi zpříjemní daný interiér dětského pokojemístnost vypadá opravdu jako dětský pokoj. Dětskou postel z kolekce House od belgického výrobce nabízíme hned v několika variantách, ale také postel můžete pořídit bez přistýlky, tedy jen pro jedno dítě. Nebo můžete dětskou postel pořídit i s šuplíkem jako přistýlkou pro jedno dítě a získáte tak místo na spaní třeba pro kamaráda vašeho dítěte, nebo pro vás, když chcete být u dítě, když je nemocné. V neposlední řadě, pokud do přistýlky nevložíte matraci, můžete využívat šuplík jako klasický úložný prostor. Za nás je tedy vždy vhodnější dětskou postel pořídit s šuplíkem, který najde uplatnění v každém dětském pokoji.

 

     

 

Vše, samozřejmě včetně nábytku, co vidíte na našich ilustračních fotografiích, můžete pořídit. Vše na sebe vzájemně navazuje a má svůj smysl. Návrhy dětských pokojů pro malé i velké slečny jsou kouzelné, velmi romantické. A příjemná je možná flexibilita ve výběru, vy sami rozhodujete, co do pokoje pořídíte. Dětské pokoje pro holky je díky nabídce dánského výrobce zcela nový způsob zařizování interiérů vašich holčiček.

Dětské postele pro kluky?

I zde je nabídka výrobce, který vám nabízí zcela jiný způsob zařizování interiéru dětského pokoje, velmi unikátní. Ke každé kolekci a danému typu nábytku máte možnost pořídit celou řadu dekorací a dětských bytových doplňků.

 

     

 


Interiér dětského pokoje kluka, nebo dětského pokoje dvou kluků pokud pořídíte patrovou postel, nebo postel s přistýlkou, může být zařízen dle jejich zájmů. A to právě především díky dekoracím a doplňkům. Kvalitní dětský nábytek z masivu, na který výrobce dává prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Nábytek do dětského pokoje, který vás zcela určitě překvapí.