Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový způsob prodeje nábytku, kolekce

Rádi nakupujete na internetu? Také se někdy ztrácíte a nevíte kde co najít? Vybrali jste si postel, ale nedokážete najít vhodnou matraci? Vybrali jste si postýlku pro miminko, ale nechce se vám procházet celou kategorii dětského nábytku, aby jste k postýlce ve stejném designu a odstínu našli i přebalovací komodu? S nábytkem Aldo už nemusíte nic hledat. Nábytek Aldo jako jediný portál představuje nový způsob prodeje nábytku a to prostřednictvím kolekcí. Co znamená pro vás, naše zákazníky tato změna? Rychlý, přehledný a velmi jednoduchý nákup či způsob, jak zařídit interiér, který právě potřebujete. Na jedné stránce najdete u kolekce, která se vám líbí zkrátka vše. Jak nový způsob nakupování využívat a jak vlastně vypadá?

 

Zařizujeme dětský pokoj, sektorový nábytek i pro děti

Na jedné stránce po kliknutí na design, který se vám líbí tedy najdete vše. To znamená z dané kolekce, z daného designu všechny samostatné díly, z kterých lze sestavit dětský pokoj pro kluka, dětský pokoj pro holku i pro sourozence. Nábytek přehledně seřazený a především na jednom místě. Dále v kolekci najdete také díly, které úzce se zařizováním dětského pokoje souvisí a designově danému nábytku vyhovují. Třeba dětské židle k psacím stolům, čalouněné křesla, nebo třeba regály. 

A jaká je další výhoda tohoto nákupu? V mnoha případech můžete vybírat z několika provedení postelí. Pro jedno dítě klasická dětská postel, nebo do malého interiéru multifunkční dětská postel, pro sourozence patrová postel, nebo postel s přistýlkou. Nákup prostřednictvím kolekcí je také flexibilní volba. Není zde dáno, že přesně musíte pořídit z pěti, šesti kusů nábytku. Můžete si vybrat z nepřeberného množství variant.

 

                                                             Dětský pokoj pro dvě děti v trendy designu - kolekce Duplex

 

 

Na ilustrační fotografii uvádíme příklad dětského pokoje Duplex. Patrová postel, která vám nabídne více možností. Unikátní, velmi nadčasový design francouzského výrobce, který kromě moderního designu se rozhodl také pro kontrastní spojení odstínů přírodního dekoru s černou. Navíc v kolekci Duplex najdete široký výběr samostatných dílů nábytku a tak můžete v identickém designu vybavit kompletní dětský pokoj. Díky nabídce dílů se však nabízí možnost také na vybavení dětského pokoje dvou dětí s velkým věkovým rozdílem. Jak jsme zmínili, možností je celá řada.

 

  

 

Kolekce dětského nábytku, ale také můžeme říci s ohledem na nabídku postelí studentského nábytku, je velmi obsáhlá. V kolekci najdete desítky nejrůznějších možností v nádherném a velmi trendy spojení odstínů černé se světlou imitací dřeva kaštan. V kolekci najdete klasické dětské postele, studentské postele, patrovou postel s psacím stolem a nyní kolekci doplňujeme rovněž patrovou postelí pro dvě děti. Velmi minimalistický design nahrává rodičům, kteří ani pro umístění patrové postele nemají dostatek prostoru a tak je třeba zvolit takové spaní, takovou patrovou postel, která nabízí opravdu jen dvě lůžka, bez dalších komponentů jako třeba známé patrové postele s šatní skříní.

 

                         

 

Ale nebuďte smutní, k této patrové posteli zase můžete získat celou řadu nekonvenčních dílů nábytku, které dětský pokoj povýší na velmi reprezentativní místo vašich dětí. Za zmínku stojí určitě trendy šatní stěna a samozřejmě v identickém designu nabídka dvou rozměrů šatní skříně, komoda, psací stůl, regály a další doplňky.