Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový zahradní nábytek z akácie

V posledním týdnu jsme vám představili nové kolekce zahradního nábytku a některé z nich jsou vyrobeny ze dřeva akácie, který jako materiál používaný v exteriéru zahrad je oblíbený. Zahradní nábytek z dřeva akácie nabízí jak samostatné díly, tak celé komplety. Jak však sestava zahradního nábytku bude vypadat může být zcela na vás dle toho, kolik si zvolíte židlí, zda zahradní lavici, vybrat si také můžete z několika tvarů zahradních stolů.

 

                                                    

 

 

Zahradní nábytek dle počtu osob

Zahradní komplety jsou velmi oblíbené v sestavení se zahradní lavicí, dlouhým stolem a doplněny zahradními židlemi. Zahradní lavice jsou oblíbené především u rodin, které se scházejí ve velkém počtu. Nabídka zahradních lavic je na našem portále velmi široká a materiále je zde dřevo teak, které je pro docílení vyšší nosnosti lepší, vhodnější než dřevo akácie.

 

                                                

 

Zahradní nábytek ze dřeva a nejen akácie je oblíben také proto, že je kvalitní. Dřevo, které má vysoký stupeň tvrdosti, ale také kovová konstrukce, ošetřena antikorozním nátěrem, vytváří stabilitu a pevnost nábytku. Dřevo je zase ošetřeno přírodním olejem, který chrání zahradní nábytek proti škůdcům, uv záření a povětrnostním vlivům. Přírodní olej také dodává akácii příjemnou, hnědou barvu. Další výhodou zahradního nábytku z akácie je jeho skladovatelnost. Nejen stůl, ale také zahradní židle lze velmi jednoduše složit, tedy v období zimních měsíců nezaberou příliš prostoru. Výhodná je také skladovatelnost například pro restaurace a terasy, kde mnohdy vzniká problém s tím, kam zahradní nábytek na zimu uskladnit. Některé z navržených designů složit nelze, ale ty které ano, poznáte podle toho, že produkt je doplněn fotografií nábytku ve složeném stavu.

Zahradní nábytek nejen z akácie

Ano, představujeme zahradní nábytek z nejrůznějších materiálů, jako je borovice, technoratan, ekoratan, nebo zahradní nábytek z kovu. Přírodní materiály ale výběru u vás zákazníků vévodí. V posledních letech se dostatl do popředí zájmů technorattan, materiál z plastu, který věrně imituje přírodní ratan. V naší nabídce najdete i doplňkové produkty pro odpočinek na zahradě, kterými jsou zahradní bary, grily, zahradní lehátky, nebo také bazény a campingový nábytek. Věříme, že naše různorodá nabídka Vás příjemně osloví.