Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový tematický dětský nábytek

Nevíte či netušíte co je přesně tematický dětský nábytek. Design, na kterém je opravdu znát, že je určen dětem. Třeba dětské postele v podobě aut, letadel, nebo dětský pokoj s námětem fotbalu, letiště či kovbojů. Tematický dětský nábytek je překrásný, opravdu dětský. Snad jedinou nevýhodou je to, že v dospělosti děti chtějí design střídmější. Těžko si dokážeme představit náctileté dítě spát v posteli s podobou závodního auta. A tak nás zákonitě čeká změna ať už daného dílu dětského nábytku či celého dětského pokoje v pozdějším věku dítěte. I přesto je tematický dětský nábytek velmi oblíbený, protože co by jsme neudělali pro naše děti. Vždy jim rádi plníme jejich sny a pořízení opravdu "dětského" nábytku je jednou z cest.

 

Tematické dětské postele

Nejdůležitějším dílem v interiéru dětského pokoje je rozhodně postel. Především pro dítě, které roste a vyvíjí se, kvalitní spánek potřebuje. Neméně důležitá je pak správná volba matrace. Tematické dětské postele mají nejčastěji podobu závodních aut, nebo požárních aut. A nejsou určeny zdaleka jen pro kluky. V nabídce můžeme najít i dětské postele v podobě aut v růžovém odstínu pro holky. Dalším námětem pro design dětské postele je například princeznovský kočár, nebo letadlo, nechybí ani pirátská loď. Na následujících fotografiích uvádíme příklady tematických dětských postelí.

 

Dětská postel House    

 

Velmi oblíbené jsou dětské postele v podobě princeznovského kočáru pro holku, nebo patrové postele jako autobus či požární auto. Taková postel s danou podobou nějaké auta pak pro dítě není jen místem na spaní, ale také místem pro zábavu a při troše fantazie si s ní může opravdu vyhrát. V neposlední řadě, děti do deseti někdy i více let, tyto postele opravdu milují. V nabídce najdete také další díly dětského nábytku s daným tématem, není tak problém vybavit celý dětský pokoj.

 

Dětská postel Pino spring    Dětská postel Pino fire

 

Sami můžete posoudit na ilustračních fotografiích, že dětská postel není jen na spaní, ale i pro zábavu. Největší nabídku tematických dětských postelí představuje francouzský a belgický výrobce. Design je velmi propracován, kvalita na vysoké úrovni. Další výhodou je, že všechny postele mají rozměr místa na spaní klasický, tedy 90x200 cm. Postel je dostatečně prostorná i pro větší dítě. Cena postele je vždy uvedena s roštem, který je laťkový, dřevěný.

 

Tematické dětské pokoje

Pokud vás tematický dětský nábytek natolik oslovil, že by jste svému dítěti chtěli vybavit celý dětský pokojíček, není to vůbec žádný problém. V nabídce najdete nábytek třeba v podobě stojanu u čerpací stanice, nebo skříň v podobě telefonní budky apod. Jsou i dětské pokoje, které tvoří dané téma pouze dekorem, respektive téma je na klasickém nábytku tvořeno samolepící fólií. Uveďme si nejlépe opět příklady.

 

                                    Dětský nábytek z kolekce Kiddy v různých odstínech

 

První fotografie představuje dětský pokoj pro malého automobilového závodníka od belgického výrobce. Druhá fotografie zase dětský pokoj pro fotbalistu od francouzského výrobce. Každý z daných návrhů má rozhodně něco do sebe a vaše dítě, pokud tyto zájmu má, bude z takto zařízeného dětského pokoje opravdu nadšené. Pokud v budoucnosti dětský pokoj či daný nábytek nechcete měnit, je zde stále možnost pořízení klasické dětského nábytku a dané téma můžete vytvořit dekoracemi. I klasický dětský nábytek, který lze využívat beze změn i v pozdějším věku dítěte je v naší nabídce v širokém výběru. U nás především pro děti najdete nepřeberné množství možností.

V neposlední řadě chceme upozornit na nabídku tematického dětského nábytku z masivu od dánského výrobce. Tento nábytek je sice dražší, ale využívat ho můžete od útlého věku dítěte až do dospělosti. Dané téma není vytvořeno podobou nábytku, ale právě zmiňovanými dekoracemi, které lze v pozdějším věku dítěte až to bude aktuální, jednoduše odstranit. A máte krásný bílý nábytek z masivu i pro studenta. Možnosti jsou opravdu široké.