Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový rok ve znamení praktického designu

Ani mezi svátky nezahálíme a připravujeme pro vás řadu novinek ze světa bydlení a bytového designu. A i rok 2015 bude ve znamení multifunkčních, velmi důmyslných designů, které šetří nejen místo v daném interiéru, ale také vaše finanční prostředky. Opět největší nabídku přinášíme pro kategorii dětského nábytku, kde budete mít možnost nahlédnout do nových způsobů řešení místa na spaní v dětském pokoji, představíme také nové dětské postýlky s možností přeměny na klasickou dětskou postel. Nadcházející rok bude také ve znamení bílého odstínu v kombinaci s některým z přírodních dezénu. A dnes malá ochutnávka toho, co vám představíme hned v Novém roce, tedy v prvním týdnu ledna.

Dětský pokoj od narození po dospělost, způsob jak ušetřit

A to nemalé finanční prostředky, ale také starosti, kam s dětskou postýlkou, až jejím rozměrům vaše ratolest odroste. Dětský nábytek z kolekce Alpa jak jinak než francouzského výrobce, je designem zase posunutí v oblasti multifunkčního řešení dětského pokoje. Na prvních fotografiích představujeme kolekci jako řešení dětského pokoje pro miminko a dítě předškolního věku.

 

Dětská postýlka Elliot     

 

Dětskou postýlku kolem třetího věku dítěte můžete poprvé přeměnit tak, aby vyhovovala potřebám dítěte do 6 let. Odstraníte bočnici a máte praktickou postel, ovšem menších rozměrů než dětská postel. Dítě tak lépe a především postupně přivykne spaní bez zábrany a ve velké posteli se již nebude cítit tak ztraceno.

Dalším krokem je přeměna dětského pokoje pro miminko na dětský pokoj pro školáka, studenta. Postýlku v tomto kroku již zcela můžete přeměnit na klasickou, velkou dětskou postel s místem na spaní 90x200 cm. A díky důmyslnému designu lze vlastně před narozením miminka zařídit dětský pokojíček tak, že je dítěti k užitku až do doby, než rodinné hnízdo opustí.

 

     

 

Ale kolekce Alpa nabízí celou řadu dalších výhod. Kromě důmyslně řešené postele také celkově velmi moderní design, který maximálně klade důraz na využití každého centimetru v místnosti. A tak se nabízí řada polic, úložných prostorů a netradičních dílů nábytku. Kolekce dětského nábytku Alpa je pouze jednou z mnoha, na které se můžete hned od počátku Nového roku těšit. Věříme, že i letos bude naše nabídka pro vás velkou inspirací.