Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový nábytek i v průběhu vánočních svátků

I přesto, že se vánoční svátky nezadržitelně blíží, na Nábytku Aldo již pracujeme na nové nabídce kolekcí nábytku. Pokud budete mít čas, televizní program vás již nebude bavit, možná vás osvěží naše novinky a co bude trendem v roce nadcházejícím. Na co se můžete těšit? Nové kolekce pro vybavení dětského pokoje, studentského pokoje a ložnic. Nabídka nových designů francouzského výrobce, které i v lednu roku 2015 budou představeny na veletrhu nábytku v německém Kolíně. A na našich stránkách můžete novinky vidět již nyní.

Nábytek do dětského pokoje

Co bude moderní a jaké změny nás čekají při zařizování dětského pokoje? Změna odstínů i designů se chystá v každém roce a v tom příštím bude trendem spojení bílého odstínů s některou z pastelových barev. Na přední místo zájmů designérů se dostávají i nejrůznější odstíny šedé ve spojení třeba s žlutou. Velkou změnou jsou střídmé designy i pro vybavení právě dětského pokoje, kdy typické "dětské" kolekce jsou na ústupu. Vlna postelí v podobě aut, závodních formulí či kočárů pro princezny je pomalu, ale jistě na ústupu. Do popředí se také dostávají nové, reliéfní povrchové úpravy, které imitují určitý typ dřeva tak dobře, že pro laika je mnohdy k nerozeznání.

 

Dětská postel Erwan    

 

Stále častěji se také objevují dětské postele s úložným prostorem, ať už v podobě dodání šuplíku pod postelí, nebo praktického nadstavce. I v příštím roce se designéři budou snažit o maximální úsporu místa v interiéru. V nových kolekcích se také objevují postele, které nabízí místo na spaní až 140x200 cm, oproti klasickému rozměru 90x200 cm. Nové kolekce dětského nábytku rozhodně stojí za inspiraci.

Nábytek do studentského pokoje

V hlavní roli studentského pokoje pro rok 2015 jsou postele s místem na spaní 140x200 cm a velká pracovních plocha psacích stolů. Nábytek pro studenty, který vám představíme v podstatě zabezpečuje pohodlí již pro dospělou osobu. Sestavy jsou často v identickém designu jako nábytek do dětského pokoje a tak pokud máte dvě děti, které se dělí o jeden společný pokoj i ten může být velmi harmonický. Na našich prvních fotografiích jsme vám představili návrhy dvou dětských pokojů a další fotografie vám představí návrhy studentských pokojů v identickém designu. Mění se samozřejmě rozměr postele, který je větší.

 

                  Studentská postel Travel

 

I ve studentském pokoji se snaží designéři maximálně využít daného místa v pokoji. Design je tak velmi důmyslný, téměř u žádné postele nechybí šuplík či jiná forma úložného prostoru a ke každému psacímu stolu se nabízí také možnost pořízení regálu. I zde najdete velké množství inspirace pro vaše dospívající děti.

Ložnice, především netradiční manželská postel

Trendem příštího roku pro vybavování interiéru ložnic budou důmyslné designy manželských postelí. V nabídce najdete postele s místem na spaní 160x200 cm, nebo pro majitele větších interiérů 180x200 cm. Ale to, co se nejvíce mění, je možnost pořízení nadstavce ke každé z postelí, který je pohyblivý, nabízí také noční stolky na vysunutí, často led osvětlení apod. Ale nejlépe určitě bude uvést příklady nových trendů do ložnice v roce 2015.

 

Manželská postel Lanka white     Manželská postel Lanka grafit

 

Pokud si v průběhu vánočních svátků najdete chviličku na naši novou nabídku budeme jen rádi. Myslíme si, že i v roce příštím překvapíme a udržíme si pověst e-shopu, který hodnotíte zkrátka jako "jiný".