Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový kabát, dětských pokojů

Dnes si dovolíme vám představit v kategorii novinky o nábytku, dětské pokoje od výrobce francouzského výrobce. Nábytek Aldo zařadil tyto dětské pokoje pro jejich nevšední design, který z části zajišťují určitě odstíny, ale hlavě pro jejich vysokou kvalitu. Tyto dětské pokoje zajistí vašim dětem velice příjemné prostředí a vše, co by měly pro své potřeby mít.

 

Sestava nábytku pro dvě děti, Kwai     

 

Dětský pokoj pro kluky pro zábavu především

Vlastně se divíme, že s takovým nápadem už nepřišel někdo dříve. Konečně zasáhla i do návrhů dětských pokojů otázka, co s kluky, kteří neposedí a my si myslíme, že nápad je to báječný. Samozřejmě, že autorem designu není nikdo jiný, než tolik na Nábytek Aldo oblíbený belgický i francouzský výrobce. Ano, hovoříme o postelích pro děti nejen na spaní, ale také pro zábavu, na hraní. Malí kluci se budou cítit ve svém království určitě velmi příjemně. Navíc dětský pokoj je funkční, nabízí řadu samostatných, praktických dílů.

 

Dětská postel Tobo    Dětská postel Pino SpaceVýrobci kladou důraz na kvalitu a originální design, ale to je patrné již z ilustrační fotografie. Jsou zde dodrženy všechny aspekty doporučovány odborníky na bydlení pro zařízení dětského pokoje.

Dětský pokoj pro holky

Pro dospívající dívku je kolekce nábytku od francouzského výrobce velmi vhodným řešením interiéru. Elegantní design, ale také odstíny růžové a bílé, které jako celek působí velmi harmonicky. Dětský pokoj sestavený z dostupných dílů kolekce je také velmi praktický, uveďme například psací stůl s regálem, nebo netradiční design šatní skříně, která může sloužit nejen k uložení šatstva. Díly si můžete vybrat samostatně, návrh dětského pokoje tak lze sestavit dle vašich dispozic místnosti určené pro zařízení dětského pokoje. Z kolekce dětského nábytku se určitě nemusíte bát kombinace odstínu. Sami můžete posoudit, že i pro děti je velmi vhodný a vypadá navíc originálně a elegantně.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětský pokoj Amori

 

A jak správně sestavit dětský pokoj pro holku? Ale i pro kluka? Začněme tím nejdůležitějším a to je dětská postel. Pokud disponujete ne příliš velkým místem pro vybavení dětského pokoje, určitě doporučujeme šuplík pod postel. Do něho můžete uložit spousty věcí, jelikož kopíruje celý obvod postele. Postel v nabídce kolekce v ceně již s roštem. Místo na spaní a samozřejmě také vlastní rozměr pro matraci 90x200 cm. Pamatujete také na to, že bez kvalitní matrace to nejde. Proto především při výběru matrace pro děti, dbejte na kvalitu.

 

    

Mezi další díly, které můžete pořídit jsou vlastně klasické. Psací stůl, ten by v dětském pokoji určitě neměl chybět, šuplíková komoda, noční stolek. Jsou to sice klasické díly do dětského pokoje, ale opravdu s netradičním designem, který především myslí na praktické využití v daném interiéru. K psacímu stolu je dodán regál a nadstavec, nabízí se tak opět řešení malých interiérů, skříň s regálem na kosmetiku pak mladé dívky osloví zcela jistě.


                                             Dětský pokoj Bo7Francouzský výrobce nás opět překvapil důmyslným designem. Kolekce dětského nábytku těchto výrobců, to je design, po kterém vaše dospívající slečny budou toužit. Nechte se inspirovat francouzskou elegancí pro zařízení dětského pokoje.