Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nový francouzský koupelnový nábytek

Stáli zákazníci, našeho portálu nábytku Aldo, vědí, že nábytek do koupelny, nabízíme od našeho předního francouzského výrobce. Koupelnový nábytek tohoto výrobce je nejčastěji vyroben z lamina, s povrchovou úpravou odolnou proti působení relativní vlhkosti a pro tyto atributy, je velmi kvalitní. Dnes Vám představíme koupelnový nábytek z novinek o nábytku, který zakoupíte nejen v sestavách, ale rovněž v samostatných dílech.

Koupelnový nábytek Sweety acacia - díly

 

Možnost výběru

V posledním roce, jsme, na našem portále nábytku Aldo, začali stále častěji nabízet právě koupelnový nábytek. Hlavním důvodem, že jsme se o kategorii koupelnového nábytku začali zajímat, je hlavním faktorem francouzský výrobce. Díky nabídce francouzského výrobce Vám každým rokem přinášíme nové a nové designy pro všechny typy koupelen ve vysoké kvalitě, na kterou se u tohoto výrobce můžete, opravdu spolehnou! Na první fotografii jsme Vám představili, nábytek do koupelny v příjemném odstínu akácie, který patří k velmi oblíbeným právě pro tento typ interiéru. Jak již jsme se zmínili, vybrat si můžete z jednotlivých dílů, včetně moderního, celoplošného umyvadla. Výrobce při návrhu designu koupelnového nábytku kladl důraz na dostatečně velké úložné prostory, které jsou v koupelně tolik potřebné. Úložné prostory nabízí především skříň se zrcadlem doplněné třemi praktickými šuplíky. Zrcadlo zase nabízí užitečnou odkládací polici. Na další fotografii, Vám představíme koupelnový nábytek Origine, v příjemném provedení světlého dubu, protože mezi nejoblíbenější design koupelnového nábytku, patří právě přírodní odstín. U tohoto nábytku Origine, Vás na první pohled musí zaujmout umyvadlo v černém provedení, které dodává tomuto koupelnovému nábytku na originalitě.

Koupelnový nábytek Origine - díly

 

Velký interiér

Do velkých interiéru koupelen, máme v naší nabídce, koupelnového nábytku, koupelnový nábytek Marina, který se vyznačuje opravdu velkými úložnými prostory. Jistě Vás osloví i příjemné provedení ve vysokém sněhovém bílém lesku, které nabízí mnohé možnosti doplňků v různorodé barevnosti. Kolekce je vhodná pro velké interiéry, díky široké nabídce skříněk, ale také naopak pro malé interiéry, díky možnosti výběru jen některých z dílů. I u tohoto koupelnového nábytku je velmi příznačná povrchová úprava, kde je použitým materiálem rovněž lamino, které je snadně omyvatelné a odolné vůči relativní vlhkosti. Francouzský výrobce kladl velký důraz, jak na úložné prostory, tak snadnou údržbu nábytku.

Koupelnový nábytek Marina II - díly

Doufáme, že jsme Vás alespoň trochu nabídkou koupelnového nábytku, od našeho francouzského výrobce alespoň trochu zaujali.

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.