Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový francouzský koupelnový nábytek

Stáli zákazníci, našeho portálu nábytku Aldo, vědí, že nábytek do koupelny, nabízíme v nejrůznějších designech. A dnes vám nechceme představit nábytek do koupelny od výrobce z Francie, ale nábytek ve francouzském stylu, které je známý spíše pod označením provensálský design. Koupelnový nábytek tohoto německého výrobce je nejčastěji vyroben z lamina, s povrchovou úpravou odolnou proti působení relativní vlhkosti a pro tyto atributy, je velmi kvalitní. Dnes Vám představíme koupelnový nábytek z novinek o nábytku, který zakoupíte nejen v sestavách, ale rovněž v samostatných dílech.

Možnost výběru

V posledním roce, jsme, na našem portále nábytku Aldo, začali stále častěji nabízet právě koupelnový nábytek. Hlavním důvodem, že jsme se o kategorii koupelnového nábytku začali zajímat, je hlavním faktorem francouzský výrobce. Díky nabídce francouzského výrobce Vám každým rokem přinášíme nové a nové designy pro všechny typy koupelen ve vysoké kvalitě, na kterou se u tohoto výrobce můžete, opravdu spolehnou! Na první fotografii jsme Vám představili, nábytek do koupelny v příjemném odstínu akácie, který patří k velmi oblíbeným právě pro tento typ interiéru. Jak již jsme se zmínili, vybrat si můžete z jednotlivých dílů, včetně moderního, celoplošného umyvadla. Výrobce při návrhu designu koupelnového nábytku kladl důraz na dostatečně velké úložné prostory, které jsou v koupelně tolik potřebné. Úložné prostory nabízí především skříň se zrcadlem doplněné třemi praktickými šuplíky. Zrcadlo zase nabízí užitečnou odkládací polici. Na další fotografii, Vám představíme koupelnový nábytek, v příjemném provedení světlého dubu, protože mezi nejoblíbenější design koupelnového nábytku, patří právě přírodní odstín. U tohoto nábytku, Vás na první pohled musí zaujmout umyvadlo v černém provedení, které dodává tomuto koupelnovému nábytku na originalitě.

 

    

 

Velký interiér, možnost volby tmavého odstínu nábytku

Do velkých interiéru koupelen, máme v naší nabídce, koupelnového nábytku, koupelnový nábytek Marina, který se vyznačuje opravdu velkými úložnými prostory. Jistě Vás osloví i příjemné provedení ve vysokém sněhovém bílém lesku, které nabízí mnohé možnosti doplňků v různorodé barevnosti. Kolekce je vhodná pro velké interiéry, díky široké nabídce skříněk, ale také naopak pro malé interiéry, díky možnosti výběru jen některých z dílů. I u tohoto koupelnového nábytku je velmi příznačná povrchová úprava, kde je použitým materiálem rovněž lamino, které je snadně omyvatelné a odolné vůči relativní vlhkosti. Francouzský výrobce kladl velký důraz, jak na úložné prostory, tak snadnou údržbu nábytku.

 

      

 

Doufáme, že jsme Vás alespoň trochu nabídkou koupelnového nábytku, od našeho francouzského výrobce alespoň trochu zaujali.