Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nový dětský pokoj pro nejmenší

Naši zákazníci, kteří již stránky Aldo znají ví, že u nás najdou každý den něco nového. Dnes vám představíme několik návrhů, které jsou vhodné pro vybavení dětského pokoje pro předškoláka. Tedy takový pokojíček vesměs zařizujeme v době, kdy miminko není ještě na světě. Nabídka dětských pokojů pro děti do tří let je velmi široká a jsme rádi, že ji stále můžeme rozšiřovat. Dětský pokoj na našich stránkách vždy nabízí vše, co před narozením dítěte potřebujete, ale ještě něco navíc. 

 

                                                                     Dětský nábytek z kolekce Eliott

 

Co potřebujete do dětského pokoje?

Snad nejdůležitějším dílem dětského pokoje je bezesporu dětská postýlka, jelikož v té dítě stráví převážnou většinu času prvních šest měsíců. A dětská postýlka musí být bezpodmínečně velmi kvalitní. Určitě nejděte cestou kompromisu a určitě nepodceňujte ani výběr matrace. V kategorii designových postýlek vám představujeme kolekce nábytku, které nabízí nejen design, ale také certifikát kvality, bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti.

 

    Návrhy, které jsou svým designem, ale především funkčností originální, netypické a které vám mohou nabídnout něco "navíc". Francouzský výrobce představuje multifunkční dětské postýlky, které na cestě vašeho miminka nabídnout tři základní kroky. Dětská postýlka, z ní rozložíte pokoj pro předškoláka a posléze z dětské postýlky vytvoříte pokoj pro školáka. V jedné dětské postýlce získáte zařízení interiéru vašemu dítěti až do 18 let. A v tom případě, není cena dětské postýlky ani příliš vysoká. 

 

                                                        

 

Nabídka je velmi zajímavá a cenově dostupná. Nové designy jsou pro nás na Aldo nábytku výzvou a snažíme se na český a slovenský trh přinášet stále něco nové. A musíme říci, že designy francouzského výrobce jsou opravdu fascinující.