Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Novinky v kancelářském nábytku

Výrobci přišli opět s novými designy kancelářského nábytku, které si Vám dovolíme dnes představit. Velkou výhodou je to, že si můžete vybrat z jednotlivých segmentů, jako jsou psací stoly, komody, nebo kontejnery a tím si sestavit kancelář dle Vašich možností a představ. Nový nábytek najdete v novinkách o nábytku na našem portále.

Nábytek z kovu a laminátu, to je industriální design

Jak můžete vidět na horní fotografii, tak francouzský výrobce vždy příjemně překvapí svým designem a ergonomií návrhů. Rohový psací stůl z kovu, nabízí dostupnou cenu s ohledem na skutečnost, že v ceně psacího stolu je rovněž regál. Výběrem tohoto materiálu, výrobce docílil, dlouhou životnost a mechanickou odolnost. Díky široké nabídce kancelářského nábytku si ve stejném designu, můžete v případě nedostatku úložných prostorů také vybrat další díly, jako například pojízdný kontejner na uzamykání v černém odstínu. Manipulace s ním kdekoliv v prostoru kanceláře je velmi snadná. Nebo taburet, který lze využít, když chybí místo k sezení, či když potřebujete na určitý čas úložný prostor navíc. Tento taburet s úložným prostorem je až pro nosnost 90 kg!

 

     

                        

Nábytek "jako" dřeva

Zde Vám představíme návrh kancelář Ofis 401, která ale nemusí v konečném výsledku vypadat tak, jako na fotografii. Jak jsme se už zmínili, jedná se o jednotlivé segmenty, které si můžete vybrat. Francouzský výrobce kladl důraz na praktičnost, dle zásad ergonomie bydlení, potažmo požadavků na pracoviště. Spojení barev světlých odstínů bílé a přírodního dubu, také velmi přidají na tom, aby se Vám v kanceláři pracovalo opravdu dobře a to i po dlouhé dny. Jedná se o nábytek do kanceláře v sestavě, kdy jednotlivé díly na sebe vzájemně barvou a designem navazují, je to nejlepší řešení pro pocit příjemné práce. Samozřejmě, že kolekce nábytku nabízí daleko více nejrůznějších dílů, včetně několika variant psacích stolů. Jak bude tedy ve skutečnosti ta "Vaše" kancelář vypadat, záleží na Vaší volbě.

 

     

 

Pro zákazníky, kteří nemají prostor pro umístění psacího stolu, jsme připravili malou vychytávku na druhé fotografii. Stoleček pro práci, který vám nezabere opravdu žádný prostor. A takových vychytávek máme více.