Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Novinky na Aldu - konferenční stolek

Pokud se chystáte vybavit svůj dům či byt konferenčním stolkem, vybírejte podle celkového ladění interiéru. I hezký designový kousek může u vás doma zcela zapadnout, pokud se nebude hodit k ostatnímu vybavení. Máme pro vás tipy pro výběr konferenčních stolků, francouzských, německých a holandských výrobců, podle stylu interiéru. Konferenční stolek je ústředním místem pro jednání a pro setkávání se v obývacím pokoji, jde tedy o nábytkový kousek, který nás reprezentuje před návštěvami. Proto se vyplatí nad jeho výběrem zauvažovat. Každý interiér si žádá jiný nábytkový kousek, v minimalisticky zařízeném bytě bude romantický stolek vypadat jako návštěva z jiné planety.

 

 

Minimalistický - sklo, kov

Pokud ve vašem interiéru dominují jednoduché linie, chybí v něm ornamenty a bohaté zdobení a vašimi nejoblíbenějšími materiály jsou sklo a kov, pak vsaďte na stolek v co nejjednodušším provedení. V takovém interiéru jistě oceníte i industriálnější kousky. Nevyhýbejte se proto nastavitelným a variabilnějším kusům nábytku. Konferenční stolek by měl mít standatní výšku okolo 50 cm, pokud jej ale chcete využívat i jako odkládací či jídelní stůl, můžete zvolit stolek s nastavitelnou výškou. Stolky z tvrzeného skla jsou vhodné hlavně do stísněných prostor, kde vyvolávají pocit volnosti a vzdušnosti. Sklo, podobně jako umělý či přírodní kámen, ale působí velmi studeně, proto se takový stolek rozhodně nehodí do interiéru, v němž dominuje dřevo.

 

  

Nabídka konferenčních stolků německého výrobce je velmi unikátní

 

 

Retro - ormanenty

Pokud váš byt připomíná romatický domeček pro panenky a vy jste si oblíbili starožitnosti, ornamenty a bohaté zdobení, držte se jich i při výběru konferenčního stolku. Tyto konferenční a odkládací stolky budou slušet i interiéru zařízenému ve francouzském stylu. Vyhněte se ale kýčovitým kouskům, které se snaží napodobovat historické barokní nábytkové kusy.

 

Asijský duch

Pokud milujete asijská jídla a rádi si na nich pochutnáváte s přáteli, tak pro vás může být výběr konferenčního stolku zároveň i výběrem jídelního stolu. Volte proto vyšší stolek, který opatřete poduškami na sezení a doplňte vhodnými dekoracemi. Pod takový konferenční stolek jistě patří huňatý koberec s vyskou smyčkou, který je hitem letošního roku. Díky němu také získá obývací pokoj na útulnosti.

                   

Netradiční konferenční stolek Pellas

 

Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek vybíráme tak, aby splňoval předepsané normy ergonomie. A nabídka konferenčních stolů je opravdu široká. Rozměry jsou v několika případech rovněž k výběru, dle vašich potřeb. Na Aldu najdete rovněž konferenční stolky italského a holandského výrobce, které zdaleka nepatří k cenově náročným a nabízí nadstandartní kvalitu. Konferenční stolky na Aldu lze rozložit. Změnit můžete jejich délu, ale i výšku. Nabízíme vám výběr konferenčních stolků, které najdete také v kategorii novinky o nábytku.