Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Novinky na Aldu – barové židle

Dnes si opět představíme novinky na našem e-shopu. V kategorii novinky o nábytku, vám nabízíme vždy nově přidané produkty. Můžete tak pravidelně každý den sledovat, co je ve světě bydlení nového. V tomto týdnu patří mezi novinky barové židle, které svým designem jistě velmi vhodně doplní interiér moderní kuchyně, nebo jídelny

Pro chvíle zábavy i odpočinku

Barové židle jsou ideálním nábytkovým doplňkem k baru, vyvýšenému stolu v domácnostech, ve kterých si nacházejí stále oblíbenější místo. Barová židle má v kuchyni či obývacím pokoji mnohá uplatnění, může sloužit jako prostředek při vaření ve chvíli, kdy vás bolí nohy, pro chvíle odpočinku nad lahodným koktejlem nebo místo klasické jídelní židle, kdy je bar využíván jako jídelní stůl. Dle účelu využití bychom měli přizpůsobit i celkový vzhled a stabilitu barové židle. Na první fotografii Vám představíme velmi moderní a díky materiálu i snadné na údržbu barové židle. Na výběr v několika odstínech, stojan je z chromu a vzduchový píst na změnu výšky nabízí značky Industry.

 

     

 

Kovová konstrukce zajišťuje pevnost a stabilitu

Barové židle s kovovou konstrukcí vynikají svým industriálním designem, zajímavým barevným provedením a kvalitní, pevnou konstrukcí. Židle se velmi dobře vyjímají v moderních interiérech kuchyní, jelikož díky snadné formovatelnosti materiálu lze vyrobit nevšední tvary a neuvěřitelné barevné kombinace. Oblíbené jsou také díky velmi snadné údržbě, vyžaduje nulovou údržbu. Nábytek Aldo vám na druhé fotografii představuje barový set  který si právě můžete vybrat. Posuďte sami originální design tohoto setu.

 

   

 

Doufáme, že jsme vám dnešní nabídkou novinek na našem e-shopu, aspoň trochu zamotali hlavu a budete přemýšlet, zda nezměnit interiér vašeho bydlení. Věřte, že posezení s přáteli u dobré skleničky a nálady, na barové židli z našeho portálu bude to pravé ořechové. Široký výběr těchto barových židlí a sestav najdete na Nábytku Aldo v kategorii kuchyně a jídelny. A závěrem ještě jedna malá ukázka barové židle Swinger, která i bez opěrky může být velmi praktická. Vybrat si rovněž můžete z několika trendy odstínů provedení eko kůže.