Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Novinky dětských pokojů

Chcete pro své děti originální dárek pod stromeček? Nábytek Aldo, vám nabízí novinky na našem e-shopu a to dětský pokoj Brick a dětský pokoj Battle pro kluky a dětský pokoj Karibu a Lady Doll pro holky. Myslíme jak na vaše dívenky, tak kloučky. Dětský pokoj je nejvíce vytížený pokoj v bytě. Na jeho zařizování bychom si měli vyčlenit dostatek času i peněz.

 

Pokoj pro kluky

Dětský pokoj by měl být co nejblíže ložnici rodičů. Odborníci doporučují vybrat větší místnost v bytě minimálně se dvěma okny. Vhodné jsou dlouhé volné stěny, které dětské království umožní zařídit větším množstvím úložných prostor v nízké výšce. Dítě pak nebude mít potřebu šplhat po výškách kvůli své oblíbené hračce. Vytvořit interiér dětského pokoje je skutečným oříškem. Je to vlastně takový byt v bytě. Musí pojmout velké množství věcí a vyhovět náročným kritériím. Slouží ke spaní, hraní i ukládání oblečení a hraček. Dítě by se tu mělo cítit příjemně a hlavně by mělo mít ke všemu potřebnému přístup. Neukládejte hračky do vysokých, těžko přístupných skříní nebo regálů. Veškerý nestabilní nábytek připevněte ke stěnám, aby nedošlo k jeho převrácení. Omezte skříňky se skleněnými výplněmi, opatřete okna bezpečnostními řetízky, pořiďte pojistky proti otevření zásuvek a skříněk a zajistěte ostré rohy speciálními krytkami. Tématický nábytek pro děti na Nábytku Aldo, není už ničím nedostupným v posledních několika letech. Nábytek pro děti se velmi změnil a jednotlivé díly dětského nábytku naštěstí již nejsou nudné, mají nápad a vkus. Je však třeba počítat s cenovým navýšením, než u obyčejného, klasického nábytku bez dekorací a v jednom dezénu.

 

Dětský pokoj Fabric   Sestava nábytku pro kluky Gaming

 

Dětský pokoj pro dívenky

V dětském pokoji se podniká všechno možné. Spí, cvičí, studuje, lepí se letecké modely a stříhají hadříky na panenky. Tuto víceúčelovou místnost také často obývají děti různého věku a každé z nich touží mít vlastní koutek, kde by se cítilo pohodlně a bezpečně. Podle psychologů je výchovné, když se děti učí žít pohromadě. Potřebují ale také kousek vlastního, alespoň opticky odděleného území. Děti potřebují kousek volného prostoru. Pokoj zbytečně nepřeplňujte a postupně odnášejte vše přežité. V dětském pokoji by vše dřevěné mělo být povrchově upraveno, aby nedocházelo k zadření třísky. Ze zdravotních důvodů je také lepší dát přednost povrchům voskovaným nebo napuštěným speciálními oleji. Hrany by měly být oblé. Pokud je dřevotříska potažena laminem, dejte pozor na hrany z papíru, které se vlivem tepla, vlhka a nenechavých dětí brzy odchlipují. Déle vydrží hrany pogumované.

 

Sestava nábytku Smoozy   Patrová postel Matt pink

 

Doufáme, že se vám naše nové dětské pokoje líbí stejně jako nám. Udělejte radost vašim ratolestem a nadělte jim pod stromeček krásný, kvalitní, originální a nový dětský pokoj. Tyto dětské pokoje jsme zařadili do kategorie Novinky o nábytku, nebo kategorie Dětský nábytek.