Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Novinka na Aldu – kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek, který vám chceme dnes představit je z nabídky německého výrobce. Naši stálí zákazníci již vědí, že na našem e-shopu Nábytek Aldo najdou každý týden něco nového. Všechen nábytek, který na náš portál přidáváme je vybírán na základě určitých faktorů. Co je trendy, tedy nábytek tzv. podle módy, nábytek, který je kvalitní a zároveň cenově výhodný. Faktorů, ovlivňujících výběr nábytku je spousty a ne jinak tomu je u nové kategorie, která může být velkou inspirací pro mnoho z vásKancelářský nábytek v sestavách. Sami výrobci dle zásad ergonomie bydlení navrhli několik možných řešení sestavení kancelářského nábytku.

 

Psací stůl Shiro     Psací stůl Shiro s regály

 

Kancelářský nábytek pro náročné

Vývoj kancelářského nábytku prošel velkou změnou s ohledem na modernizaci výpočetní techniky. To, co kdysi dělali lidé v provozu, to dnes mnohdy dělají lidé v kancelářích u počítače. A tak je nutné, aby pro pracující se sedavým způsobem zaměstnání byl kancelářský nábytek především zdravotně nezávadný s důrazem na anatomii těla. Také není ničím neobvyklým, že v kanceláři, tedy v práci naše činnost končí. Mnohdy si bereme práci domů a lidé, kteří podnikají, či mají, vlastní živnost jsou u počítače téměř neustále. Tak je nasnadě, že je také vyhledáván kancelářský nábytek pro vybavení kanceláře, v které nám bude i po dobu několika dlouhých nocí příjemně a práce bude hrou a zábavou. Příjemné prostředí s dodržením ergonomie bydlení je velmi aktuální téma a dnes již víme, že příjemné pracovní prostředí velmi ovlivňuje pracovní výkon.

 

Sestava kancelářského nábytku Rox   Sestava kancelářského nábytku Start up

 

Nábytek jako lego

Kancelářský nábytek pro náročné je opravdu unikátní. Kvalitní, moderní materiály, vesměs spojení lehkého kovu, mdf desky, laminátu jsou zpracovány do velmi designově zajímavých samostatných dílů. Postupně Vám představíme netradiční židle a to jak kancelářské, tak konferenční, netypické židle, které již svým návrhem mohou rozjasnit prostor a spousty dalších zajímavostí, které mezi sebou můžete skládat jako lego, do idylické podoby Vaší kanceláře.

 

    

Kontejnery a zase ty kontejnery

Ano, moderní kancelář by nebyla moderní, kdyby v ní chyběl samostatný díl nábytku na kolečkách. Nejen trendy záležitost, ale také velmi praktická. Psací stůl tak nemusí nabízet design, který nás utlačuje. Vzpomeňte si, co bylo problémem psacích stolů z dob dávno minulých. Málo místa na nohy, jelikož z obou stran Vás utlačovaly šuplíky. Dnešním trendem, a má to své důvody, jsou jednoduché psací stoly bez šuplíků a skříně. Návrh takové stolu Vám poskytne pohodlí a v případě potřeby si jednoduchou manipulací přemístíte ke stolu šuplíky, skříňky, či regálky na kolečkách, které můžete umístit tam, kde zrovna potřebujete.

 

    

 

Věříme, že nabídka kancelářského nábytku na novinkách o nábytku, vás zaujme tak, jako náš tým, který je s nových netradičních designů unešený. Rádi vám zodpovíme případné dotazy a v návrhu vaší ergonomické kanceláře vám ráda pomůže naše on-line poradna.