Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nově v panelovém domě

Spojením kuchyně a obývacího pokoje vznikne dostatečně velký prostor vhodný i k posezení větší společnosti, ať už za rozkládacím jídelním stolem, nebo na elegantní sedačce. Při zařizování obývacího pokoje je nejen důležité pohodlné sezení, ale i příslušná vzdálenost od obrazovky a vhodné rozmístění všech kusů nábytku, jakými může být konferenční stůl, knihovna, komoda apod.

 

   

 

 

Nábytek také tvoří domov

Jistě je příjemné získat místo, které nám bude domovem. K úplné spokojenosti to však stačit nemusí. Člověk je totiž tvor spekulující a je mnoho otázek, které mu mohou vířit hlavou. Opravdu vyhovuje byt potřebám rodiny? Možná, bychom mohli něco udělat, aby byl přesně podle našich představ....koupě nábytku je důležitá. Vždy, když pořizujeme něco do domácnosti, měli bychom přemýšlet a seskupovat co nejvíce informací, které by nám umožnili správný výběr. Dobrým příkladem je technika. Nad kterou často přemýšlíme, zda nám usnadní práci, nebo je jen pro zábavu.

 

  

Kolekce moderního nábytku od francouzského výrobce na Nábytku Aldo (Forum - Urban nabízí černo bílou kombinaci odstínů)

 


Stejným způsobem bychom měli postupovat  při zařizování místa, kde trávíme nejvíce času. Jen  málokdo z nás totiž ví, jak by měl vypadat náš soukromý prostor. Možná můžeme s jistotou říci, co se nám líbí, většinou však  nemáme jistotu, které vzory, či designy je vhodné mezi sebou kombinovat. Bohužel, nábytek nemůžeme obléci jako ošacení a vyzkoušet jak nám sedí. Pro některé z nás je již zcela běžnou otázkou bytový architekt, ale všechno stojí a třeba si ho nemůžeme dovolit. Pokud chceme, aby naše bydlení bylo nejen praktické, ale i pohodlné a navíc také stylové, můžeme surfovat po webu. Můžeme využít vzorkovníku, nábytek vidět v několika barevných variantách, sami si mnohdy můžeme porovnávat vlastní výběr látky a dřeva např. u jídelních židlí.

Pokud chcete, aby vaše volba byla správná, stačí jediné. Nebojte se ptát, radit, pátrat, zkoušet. Nábytek při jeho výběru potřebuje čas. A ten  my na Aldu pro vás máme.