Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové trendy nábytku

V letošním roce ve světě designu nábytku, tedy bydlení všeobecně, zaznamenaly největší změny a inovace především povrchové úpravy. Nabídka nejrůznějších odstínů od ostře fialkových až po přírodní reliéfy, věrně imitující dřevo nejen na pohled, ale také na dotek. Díky novým technologiím především našich partnerů, výrobců z Francie, se tak design posouvá na zcela jinou úroveň. Co vše vám tedy kolekce v letošním roce mohou nabídnout prostřednictvím našich stránek?

Dětské pokoje plné barev

Stále více se nabídka dětských pokojů, především pak díky použitým barvám, povrchovým úpravám, dělí na dětské pokoje pro holky a dětské pokoje pro kluky. A vedle tohoto základního rozdělení dle odstínů, samozřejmě najdete směsici barev spíše krémových, neagresivních u dětských pokojů pro miminka, rovněž jako opět jiné zpracování, které najdete u dětských pokojů, můžeme říci také studentských pokojů pro školáky, kde výrobci více využívají přírodních reliéfů. Nejlépe však znázorní naše fotografie.

 

Dětská postel Chic pro kluky     Dětská postel Chic pro holky

 

Troufáme si tvrdit, že v naší nabídce nábytku pro děti najdete opravdu všechny odstíny. Malé slečny si jistě vyberou některou z nabídky růžových, či fialkových odstínů, kluci zase z nabídky modrých, přírodních nebo odstínů doplněné nějakými grafikami, jako na naši druhé fotografii. Úplnou novinkou jsou však jak jsme již uvedli především pak pro dětský nábytek přírodní odstíny imitující k nerozeznání dřevo, jako například prezentuje v naší nabídce francouzský výrobce pod značkou Gami.

 

    

 

Ložnice v novém kabátě

Ano, všechen nábytek zaznamenal určitý posun v designu, včetně nabídky ložnic, buďto jako sestav, nebo samostatných dílů. V letošním roce budou i zde vévodit odstíny bílá a přírodní reliéfní odstíny k nerozeznání od dřeva. Také v letošním roce výrobci pokračují v trendu manželských postelí s úložnými prostory v podobě šuplíků, což jistě přivítají majitelé malých interiérů. Typickým představitelem nového designu je například ložnice Aalborg, kterou můžete v naší nabídce ložnic již aktuálně najít.

 

     

 

Také spojení moderního designu se stylovým prvkem, jako v případě ložnice mohutné kované úchytky, budou letos často u sestav nábytku k vidění. Změn je pro letošní rok v designu nábytku po několikaleté pauze mnoho. Letošní rok posune bydlení do zcela nových, nečekaných dimenzí a myslíme si, že je nač se těšit. Velkou roli na trhu sehraje také stále větší a větší nabídka multifunkčního nábytku, který poprvé velmi prakticky vyřeší problémy malých interiérů. A společnost nábytek Aldo je rovněž potěšena, že díky spolupráci s tolika výrobci z Francie, kteří patří ve světě designu nábytku ke špičkám, vám nové trendy v bydlení budeme a již několik let přinášíme jako první. Design nás baví...