Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové trendy nábytku rozhodně překvapí

Pokud chcete vybavit váš interiér netradičně, nebojme se použít ani označení výstředně, pak hledejte v nabídce nábytku francouzského výrobce. Jeho designy nás a doufáme že i vás, překvapují už řadu let, v podstatě od samotného počátku co francouzský nábytek prezentujeme na českém trhu. Také dnes vám chceme představit novinky z nabídky tohoto výrobce, které rozhodně stojí za inspiraci. Styl, který je osobní a dle výběru může charakterizovat majitele interiéru. Nabídka nábytku do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice i dalších interiérů je v letošním roce a na sezónu roku příštího zcela něčím jiným. Nové dimenze ve světě bydlení otevřou vaši fantazii a to ani nemusíte být designéry. S francouzským nábytkem je vybavování interiéru pro každého opravdu zábavou.

 

Nové trendy do dětského pokoje

Design nábytku do dětského pokoje, který byl poprvé představen letos na výstavě nábytku v Německu, je můžeme říci ovlivněn přetechnizovanou dobou. Dnes už i předškolák vlastní mobil, tablet či jinou moderní elektroniku a s ohledem na tento vývoj reagoval při navrhování designu dětského nábytku i francouzský výrobce. Neříkáme, že tento vývoj je dobře, spíše naopak, ale dobu nezměníme. Taková je a jako takové je třeba se ji přizpůsobit. Vše je rychlejší, více funkční a praktičtější a stejným vývojem pak prochází i design. jeden příklad za všechny. Patrová postel Hashtag, která je ideálním řešením vybavení dětského pokoje v případě, když nemáte k dispozici příliš prostoru. Patrová postel vám ušetří spousty místa zase na jiné předměty či další nábytek. Ale takové patrové postele šetřící místo v pokoji máme v nabídce již několik let. Co nás ovšem u této postele překvapilo je vlastní koncept, kdy nechybí ani místo na umístění lcd monitoru, který tak lze do postele přímo zabudovat, nebo usb konektor "ready" pro nabíjení elektroniky. A to hned vedle lůžka. Ano, vývoj nezastavíme, je třeba se pouze době přizpůsobit, pokud v ní chceme normálně žít.

 

   

 

Ve vnitřním prostoru postele, tedy pod lůžkem, je něco jako šatna. Ta nahrazuje klasickou šatní skříň a navíc oblečení není nikde vidět. Tak jak jsme předeslali hned na začátku, ideální řešení pro zařízení rozměrově malého dětského pokoje. Celkově se nám design jeví vhodnější pro vybavení interiéru školáka, kluka. Nabídka nábytku v novém, trendy provedení pro holky samozřejmě také nechybí.

 

I zde jsme zaznamenali zcela nový vývoj designu nábytku. Novinkou jsou toaletní stolky, které dnes už mohou být i součástí vybavení dětského pokoje, nebo studentského pokoje dívky, slečny. Ještě v dobách ne tak dávných jsme si dokázali představit toaletní stolek pouze u maminky v ložnici. A vždy toaletní stolky malé i větší holčičky tolik lákaly. Dnes už mohou mít svůj vlastní. Otázkou, kterou necháváme být k zamyšlení je, zda je to opět ten správný směr. To už je na každém z rodičů k posouzení.

 

                        

 

Příkladem toaletního stolku pro mladé slečny je řešení z kolekce Volage na ilustrační fotografii. Francouzský výrobce zvolil i velmi žádané, kontrastní spojení odstínů bílé s černou. Stolek je velmi praktický a jeho rohová varianta najde uplatnění i v menším interiéru dětského pokoje. Můžeme říci, že design je jak by Francouzi řekli velmi "chic", elegantní, stylový.

 

Nové trendy do ložnice

I v návrzích určených pro vybavení ložnice nás vlastně velmi překvapila nabídka toaletních stolků. Zcela nový design, který je funkční a velmi praktický a stolek v podstatě lze uplatnit či využít i jako klasický psací stůl. Moderní, jednoduché linie u kterých je kladen důraz především na praktické využití toaletního stolku tak umožňuje, aby tento díl nábytku nebyl pouze módní ozdobou interiéru ložnice bez většího využití.

 

              

 

Příkladem je toaletní stolek na ilustrační fotografii. Když je jeho deska sklopená, v podstatě máme psací stůl, když ji odklopíte, máte toaletní stolek. Sice se ztratila tradiční okázalost a jakási elegance, ale je zde opravdu velmi praktické využití a opět především v malém interiéru, kdy multifunkční designy ušetří hodně starostí s využitím prostoru.

 

Nové trendy do obývacího pokoje

Nabídka trendy tematických konferenčních stolků zcela zastínila ostatní nové kolekce. Poprvé jsou představeny a samozřejmě poprvé u nás si můžete pořídit konferenční stolek s určitým tématem a to dle vlastního vkusu a dle toho co je vám nejbližší. Je zde například nabídka konferenčního stolku s tématikou brooklynského mostu, nebo s tématikou ryze francouzského stylu. V nabídce jsou vhodné stolky ale i pro umístění do studentského pokoje holky či slečny. Pro bližší představu alespoň několik příkladů. Co je opravdu trendy do obývacího pokoje.

 

                    Konferenční stolek Ness

 

V kolekci Ness, která tyto nové, trendy konferenční stolky představuje, najdete celou řadu dalších námětů. Barevný polep na horní desce stolu dává nejen vlastnímu stolku, ale celému interiéru zcela jinou tvář. Nabídka se nám opravdu velmi líbí a do budoucna si myslíme, že vývoj bude tímto směrem. Náročná, přetechnizovaná doba bude přinášet stále více veselých, řekněme uvolňujících atmosféru designů.