Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové trendy do vaší ložnice

Ložnice. Místo odpočinku a relaxu. Místnost, která by v prvé řadě měla být vzdušná, komfortní a zcela jistě určena pouze ke spánku. Neměla by být vůbec využita jako skladiště věcí, které schováváme za jejími dveřmi, jelikož do této místnosti chodíme "jenom" spát... a nevodíme zde návštěvy. Opak je pravdou. Právě ložnice by měla být jeden z nejpříjemnějších interiérů v domácnosti, protože právě v ložnici získáváme sílu a energii na další náročný den. V ložnici by zcela určitě tedy pozitivní energie neměla chybět. Jak  to vše ale zařídit, aby byla ložnice a především postel funkční a přitom i praktická?

 

                                                           Manželská postel Lanka

 

Prostorné šatní skříně do ložnice, ano či ne?

Mohou být jedním z mnoha řešení, kdy zachováte příjemnou atmosféru v ložnici, ale také trochu využijete tento interiér sloužící "pouze" na spaní prakticky. Pokud v ložnici umístíte velkou, prostornou šatní skříň, do které schováte své věci, příjemná atmosféra ložnice zcela jistě bude zachována. Jak můžete vidět na naší první ilustrační fotografii i umístěním velké skříně není narušeno příjemné prostředí. Musí však být dodržen jednotný, celistvý design, tedy skříň by měla být ve stejném designu a odstínu jako manželská postel, či noční stolky.

 

                         Manželská postel Most akácie

 

Správná volba bytových doplňků může také velmi napomoci a vytvořit určitou dávku elegance a harmonie. Mezi velmi praktické a nic nenarušující atmosféru ložnice patří také v poslední době novinka pro vybavení interiéru ložnice a to nadstavce k posteli. S tímto praktickým doplněním manželských postelí přišel poprvé na trh francouzský výrobce, jehož kolekce najdete také na našich stránkách. Nadstavce jsou nejrůznějších typů, s praktickým osvětlením, nebo s nočními stolky na vysunutí a s mnoha odkládacími policemi, které rovněž prakticky využijete.

 

                                                      

 

Na fotografii představujeme ložnici z kolekce Confidence, která je typickým příkladem využití ložnice pro ukládaní věcí, ale při zachování příjemné, relaxační atmosféry. Ložnice zcela určitě nepůsobí jako skladiště. Navíc je vyrobena v bílém, trendy provedení. Dominantou ložnice, jak jsme již uvedli je úložný prostor. Ten najdete především ve velké prostorné šatní skříni. Své místo zde má i kombinace dvou komod, vysoké s nízkou, obě s šuplíky. V neposlední řadě manželská postel. Ta nabízí velmi trendy design v podobě již zmiňovaného nadstavce, ale také nočních stolků, které můžete v případě potřeby kdykoliv zasunout. Ložnice je místem, které může být zařízeno velmi příjemně, při dnešní široké nabídce nábytku, na našich stránkách v převážné většině od francouzských a holandských výrobců.

 

Související články:

Francouzské produkty "nejen" na talíři
Bílá elegance do ložnice