Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové multifunkční dětské pokoje

Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek vybíráme tak, aby splňoval předepsané normy ergonomie. Nábytek, který je přidáván na náš portál najdete vždy v kategorii novinky o nábytku. Dnes si dovolíme vám představit nové multifunkční dětské pokoje. Kvalita a moderní design jistě bude inspirovat mnohé z vás.

Dětský pokoj pro holky

Elegantní dětský pokoj, který vám právě chceme nabídnout, určitě překvapí. Především pak i přes jeho velkou eleganci zachoval francouzský výrobce moderní, velmi funkční design. Vhodnost daných dílů dětského nábytku do malých i velkých interiérů. Bílý odstín opticky malou místnost zvětší a velké zase dodá neopakovatelnou atmosféru. Dané díly z našeho návrhu si můžete libovolně navolit dle vašich aktuálních potřeb. Ale výrobce šel ještě dál a v kolekci nábytku toho nabízí víc, než dokáže představit návrh na fotografii.

 

Studentská postel Most    Studentský pokoj Most

 

Dětský pokoj s patrovou postelí

Velmi častým řešením při vybavování dětského pokoje sourozenců jsou patrové postele. Důvod je velmi prostý, patrové postele šetří maximálně místo v dětském pokoji. A co vám s patrových postelí můžeme nabídnout? Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry.

 

Dětský pokoj s patrovou postelí Bibop     Dětský pokoj s patrovou postelí Bibliobed



Máme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí.
Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl. Přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční. Naše nabídka je samozřejmě daleko větší, dnes jsme vám představili jen některé z možností.