Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové ložnice na Aldo nábytku

Nové kolekce nábytku určené pro zařízení interiéru ložnice, jsou v letošním roce velkým překvapením. Francouzský výrobce přináší moderní design za velmi příjemnou cenu. Netradičně pro moderní design máte možnost si vždy také vybrat rozměr manželské postele, respektive jejího místa na spaní. Jsme rádi. Nabídka manželských postelí s rozměrem pro spaní 180x200 cm právě v moderním designu není příliš velká a spíše tento rozměr na spaní najdete u návrhů rustikálních postelí ze dřeva. Nyní si můžete vybrat i v kategorii moderních, netradičních ložnic. Co vám nabízíme pro letošní rok?

Ložnice v přírodních odstínech jsou oblíbené

Výrobce zvolil kromě již zmiňovaného moderního designu také v posledních letech velmi populární přírodní odstín třeba právě ve spojení s černou, spojení, které tak trochu evokuje industriální design. Nabídka nejrůznějších imitací masivu je opravdu nekonečná a my věříme, že každý si najde ten svůj odstín.

 

    

 

Pokud se chystáte zařídit si novou ložnicinové vybavení ložnice, nebo právě plánujete vaše první vybavení ložnice, máme pro vás velmi flexibilní návrh v podobě industriálního nábytku. Nový trend, který se téměř přes noc stal jedním z vyhledávaných a tak nabídku industriálního designu neustále rozšiřujeme o nové a ještě zajímavější kousky. 

 

                                          Návrh ložnice, který spojuje několik se vzájemně prolínajících kolekcí tak, aby vám designem i odstíny příjemně ladily a vaše ložnice byla jednoduše velmi originálním, příjemným místem, kde rádi budete trávit svůj čas. Vy sami si díky nabídce desítek dílů rozhodnete, jak bude finální podoba ložnice vypadat. A díky takto široké nabídce dílů nábytku v industriálním designu, máte opravdu nekonečné množství možností pro vybavení vaší ložnice. Jednoduché, efektní, více minimalistické, tedy vhodné i pro ty z vás, kteří nemáte příliš místa v pokoji k dispozici

 

Nesmí chybět oblíbený skandinávský design

Kolekce Aalborg nabízí výběr nábytku ve skandinávském designu pro vybavení ložnice. Kolekce, kterou exkluzivně na našich stránkách nabízí francouzský výrobce a my jako prodejci jeho produkty, design vždy velmi rádi doporučujeme s ohledem na vysokou kvalitu a detailní zpracování.

 

    

 

Netradičně od francouzského výrobce, ale o to více tradiční skandinávský design se vším všudy jak má být. Typické pro skandinávský odstín minimalistické linie a rozhodně i spojení odstínů světlého dřeva s bílou. Kolekce pod názvem Aalborg vám nabízí vše pro vybavení ložnice. Můžete vybírat z několika rozměrů postelí, od postele pro jednu osobu, až po manželskou postel pro matraci o velikosti 160x200 cm, kterou vám nabízíme nyní. Reliéfní povrch čela postele je rozhodně příjemným designovým prvkem a tento prvek je také spojovacím článkem mezi jednotlivými díly dostupnými v této kolekci.