Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové kvalitní holandské skříně

Dnes vám představíme kvalitní šatní skříně našeho holandského partnera, výrobce nábytku s dlouholetou tradicí. Tento výrobce nabízí dostatek místa a možnost výběru uspořádání skříně, což je pro každého z nás při jejím výběru to podstatné. Šatní skříně nabízíme pro zařízení interiéru ložnice, dětského pokoje, nebo předsíně.

Šatní skříň velkých rozměrů

Velký prostor nabízí šatní skříň, kterou uvádíme jako příklad. Skříň jejíž provedení v identickém designu si můžete vybrat hned z několika odstínů. Výrobce nabízí vysokou kvalitu zpracování, díky čemuž i manipulace s posuvnými křídly je velmi snadná. Do šatní skříně lze také doobjednat sadu tří polic, čímž se vnitřní prostor dá ještě více rozčlenit. Vybrat si můžete také provedení čistě bílého odstínu, nebo některé z netradičních odstínů. Oblíbené jsou nejvíce jednoduché, bílé šatní skříně.

 

    

 

Šatní skříně se zrcadly

Do ložnice nejčastěji pořizuje skříně, které nabízí na průčelí křídel zrcadla. Ta jsou umístěná na celém průčelí skříně, nebo třeba jen na jednom křídle. Nabídka skříní se zrcadlem či zrcadly je velmi široká a jsou určeny nejen pro vybavení ložnice, ale i dětského pokoje pro holky.

 

    

 

Šatní skříň v netradičním designu

Mezi netradiční design či rozdílný oproti moderním designům, můžeme zařadit rustikální skříně, ale také industriální. Tyto skříně určitě mají styl, ale jejich rozměry a vůbec design, nebí vhodný do malých interiérů. Tam by jejich krása jednoduše nevynikla.

 

    

 

Doufáme, že jsme vás novou kolekci šatních skříní zaujali. Tyto šatní skříně a mnoho dalších novinek na našem portále Nábytek Aldo, jsme zařadili do různých kategorií dle toho, do jakého interiéru skříň vlastně hledáte.