Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kolekce šatních skříní pro rok 2017

Úložných prostorů není nikdy dost a navíc úložné prostory potřebujeme v každé místnosti. Nejčastěji pak potřeba úložných prostorů vzniká při zařizování ložnice, dětského pokoje a pracovny. A známe to všichni, zařídíme úložné prostory třeba v dětském pokoji, uběhne nějaký ten čas a zase nějaké ty úložné prostory chybí. Tak je to pořád a my často přistupujeme jednou za čas k úklidu, kdy některé věci protřídíme a třeba rozdáme, nebo změníme úložné prostory třeba v podobě šatní skříně na větší. A tématem dnešního článku budou právě šatní skříně a to zejména do ložnice a předsíně. Široký výběr nových designů šatních skříní pro rok 2017, který se vyznačuje především moderním designem. Představme si s čím francouzský výrobce přišel letos na trh.

Šatní skříně s posuvnými křídly a zrcadly

Můžeme s určitostí a po několikaletých zkušenost říci, že mezi nejoblíbenější skříně do ložnice patří ty, které mají posuvná křídla a na nich zrcadla. Také jsou tyto skříně nejprostornější a v mnoha případech dokáží nahradit vestavěné skříně, které však pořídíte za zcela jiné, samozřejmě vyšší náklady. Klasickým příkladem takových šatních skříní mohou být následující ilustrační fotografie. Šatní skříně z kolekce Slide, které jsou ideálním řešením úložného prostoru pro dvě osoby v ložnici. Dvě police pod sebou v horní části a pod nimi šatní tyč. Úložné prostory jsou po obou stranách skříně identické, každý z páru tak může mít svůj osobní prostor.


                Šatní skříň v bílém vysokém lesku Slide universal     Šatní skříň oak Slide universalŠatní skříň v bílém vysokém lesku Slide universalŠatní skříň oak Slide universalŠatní skříň oak Slide universalŠatní skříň oak Slide universal Šatní skříň oak Slide universal

 

Šatní skříně představuje výrobce v moderním designu a můžete si vybrat z široké nabídky rozměrů. Jsou skříně, které mají dokonce na šířku i přes dva metry. Zrcadlová průčelí milují především ženy, které se tak mohou vidět v celé své kráse. Identický design skříní je často využívám i v interiéru předsíně, pokud má podobu větší vstupní haly. Mít prostor na takovou šatní skříň se však podaří jen málokomu a je to velmi praktické. Ale bohužel, ne každý disponuje takovým prostorem, aby si mohl v předsíni dopřát luxus v podobě prostorné skříně.

 

Rohová šatní skříň, bezesporu úsporné řešení

Kolekce šatních skříní Essen, kterou exkluzivně představujeme na našich stránkách v zastoupení španělského výrobce, co je celá řada úchvatných způsobů, jak zařídit úložné prostory. Šatní skříně, které budou nejen praktické, ale i elegantní a daný pokoj zpříjemní. Nová nabídka šatních skříníto je nový pohled v bytovém designu, jak zařídit úložné prostory, aby interiér na vzhledu získal a ne naopak. Rohová šatní skříň, kterou vám představujeme ve dvou odstínech, bílém a imitaci světlého dřeva dub. Rohových skříní není v nabídce mnoho a proto jsme velmi rádi, že takový typ designu máme možnost na našich stránkách nabízet.

                                         

                                           Rohová šatní skříň bílá Essen large  

 

V letošním roce je nabídka šatních skříní u všech výrobců velmi široká a letos v nových kolekcích jsou k dispozici i šatní systémy. Co to je šatní systém? Dané kolekce představují skříně v nabídce samostatně, ale tyto skříně lze spojit či sestavit do celé stěny. Říká se či tyto systémy mají v designové hantýrce název šatní stěny. Jejich obliba rok od roku stoupá a není se čemu divit. Nejen že nabízejí velké úložné prostory členěné do několika samostatných prostorů, ale v interiéru působí velmi elegantně.

 

                                                                                Rohová šatní skříň s nadstavcem Eco white

 

Můžeme říci, že mezi nejoblíbenější provedení či řekněme design šatní skříně, patří bezkonkurenčně rohová varianta s nadstavcem. Design, který využije daný prostor na maximum a nezabere příliš místa díky umístění třeba do zbytečně prázdného koutu. Zda to bude dětský pokoj, předsíň či ložniceto už necháme na vás. V každém případě, rohových šatní skříní a navíc ještě s nadstavcem je opravdu v nabídce jen velmi málo, proto jsme rádi, že vám exkluzivně na našich stránkách v zastoupení španělského výrobce, tuto skříň můžeme nabídnout. Věříme, že místo pro ní se v každé domácnosti najde.

Unikátní na skříni s nadstavcem je, že pokryje plochu od podlahy až po strop, výška skříně společně s nadstavcem odpovídá výšce většiny bytů u nás. A šatní skříň, která takto zabírá daný prostor, vypadá opravdu elegantně.