Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kolekce nábytku právě v prodeji

Možná mnozí z vás ani netušili, že design nábytku podléhá každým rokem, stejně jako je tomu v módě, novým trendům, odstínům a důmyslnějším řešením. Výrobci ze všech koutů světa se předhánějí ve stále nových designových prvcích, které by z vašeho bydlení vytvořily dokonalé místo pro život. Pokud i vy, chcete tyto nejnovější trendy ze světa bytového designu pravidelně sledovat a to po celý rok, pak jste u nás správně. Jako jediná společnost tyto módní trendy sledujeme a již téměř dvacet let, vám vždy od května nové designy také představujeme. 

 

Tuto možnost nám dává především výhradní zastoupení, které není lehké získat a to převážně od francouzských a španělských výrobců. Především tyto země již po dlouhou dobu udávají směr bytového designu. A i letos v květnu, je prodej nových designů a ještě důmyslnějších zpracování nábytku pro děti i dospělé, právě zahájen. Pokud toužíte mít přehled co je v nábytku nového, rozhodně čtěte dál. A začneme odstíny, v kterých jsou velké změny, ale i stálice a na prvních příčkách zůstaly i v roce letošním.

 

Bílý nábytek, stále velmi oblíbený odstín  Nový trend v nábytku, reliéfní povrchová úprava  Nábytek v nových reliéfních úpravách  Nábytek dub, klasika, která nikdy nevyjde z módy  Dětský nábytek růžový, tomu asi nikdo z dětí neodolá  Nábytek tyrkysový, překvapivý odstín pro nové designy  Nábytek antracit, nebo také grafit, oblíbený do kanceláře

 

Moderní nábytek je rozhodně o odstínech a povrchové úpravě

Velkým fenoménem pro letošní rok jsou reliéfní povrchové úpravy 3D, převážně pro přírodní odstíny. Kombinace reliéfní povrchové úpravy ve velmi minimalistickém pojetí, nejčastěji pak s klasickým, bílým odstínem, dokáže z vašeho interiéru vykouzlit velmi elegantní místo. Na prvním místě, stejně jako roky minulé, naše stálice, bílý odstín. Ale velkou změnou je druhá a třetí příčka, na které se umístily právě tyto reliéfní povrchové úpravy přírodních odstínů. Následuje klasický světlý dub, samozřejmě nesmí chybět růžová a celou paletu barev uzavírá překvapivě tyrkysový odstín a grafit, nebo můžeme rovněž použít označení antracit.

Rádi bychom se však zastavili právě u reliéfního zpracování povrchu, jelikož nábytku dodává opravdu zcela nový rozměr. Překvapivě hlavně španělský výrobce, představuje tyto netradiční úpravy i pro kategorii dětského nábytku. Ale popořadě. Dokážete si vůbec elegantní, reliéfní úpravu představit u nábytku pro nejmenší?

 

Patrová postel v nových, překvapivých návrzích

Často se nás ptáte, jak dlouho děti budou či chtějí spát na palandě? A my jako prodejci vždy odpovídáme, až do dospělosti. A proč také ne. Rozměrově jsou obě lůžka adekvátní i pro dospělé děti, už i s ohledem na to, že i my jako dospělí v manželské posteli přece máme k dispozici sami pro sebe stejně velký prostor na spaní. Pouze tento prostor je v manželské posteli vedle sebe a u patrové postele dvě lůžka, dva prostory pod sebou či nad sebou, dle toho jak kdo vnímá. Je to jako se sklenicí. Je do poloviny plná, nebo do poloviny prázdná.

 

Ano, patrová postel je vhodným řešením místa na spaní, až do dospělosti dítěte, problém však nastává v momentě, kdy jste před několika lety pořídili dětem sice krásný, opravdu "dětský" design, ale s přibývajícím věkem je v pokojíčku taková patrová postel opravdu velmi nereprezentativní a děti se necítí dobře.

Jako prodejci, kteří se dětskému designu věnují nejvíce, proto také naše vlastní fotografie z reálně sestaveného nábytku a vlastní designové návrhy, rozhodně doporučujeme, vybírat palandu v "dospěláckém" designu tak, aby i za deset let děti byly spokojené. Raději adekvátně k věku a zájmu dětí obměňujete dekorace, co je i finančně menší zátěž, než stále pořizování nového nábytku. A nový trend reliéfní povrchové úpravy přírodního odstínů, velmi nahrává využívání poschoďové postele, až do dospělosti.

 

Patrová postel s úložným prostorem dub Kiss   Patrová postel s šatní skříní Big oak

 

Elegantní a stylové, věříme, že nám dáte za pravdu. Samozřejmě, že i v nových kolekcích najdete další, pastelové odstíny, ale reliéfní povrch v návrzích dětského nábytku, je opravdu tou největší změnou, co letošní kolekce přinesly. Samozřejmě, že nové 3D úpravy se promítají i do dalších kategorií nábytku a rozhodně stojí za inspiraci. Ve spojení s elegantní 3D úpravou, se však mění i vlastní design, který máme pocit zaznamenal především ještě větší důraz na minimalismus a maximální funkčnost nábytku.

 

Dětská postel k nerozeznání od nábytku pro dospělé

Elegance je v nových kolekcích skloňována opravdu ve všech pádech. Jde ruku v ruce s reliéfní povrchovou úpravou, která sama o sobě dává designům jiný rozměr. Z nových kolekcí bychom vám rádi představili dětské postele s úložným prostorem, které mají podobu designového panelu s nočním stolkem. Panel celému pokojíčku dodá velmi nevšední vzhled, skoro máme pocit, že mezi dětským pokojem a ložnicí nás dospělých, přestává být rozdíl. Ale dnešní povídání je to opravdu o nových trendech a tak je na vás, zda se s tímto směrem ztotožníte, nebo zůstane u tradičních, dětských postelí.

 

Dětský pokoj Bito oak complete  Dětský pokoj bílý, dub Ten Pack VII

 

Minimalistické linie geometrických tvarů, vše má svůj smysl, nic není zbytečné, pro moderní domácnosti či rodiče, kteří na prvním místě mají funkčnost, je letošní nabídka nových kolekcí věříme přínosná. Můžeme říci, že v mnoha návrzích je panel či nadstavec opravdu v hlavní roli a to v nejrůznějších podobách. Rozhodně i pro nábytek určený nám dospělým.

 

Sestava ložnice, nové designové prvky

Pro tuto kategorii vám samozřejmě představíme rovněž vše, co je v bytovém designu nového, ale především uvedeme návrhy, které navazují na dětský nábytek, aby byl zřejmý ten minimální rozdíl, jak jsme před chvíli zmiňovali. I zde, pro sestavu ložnice, je zcela novým fenoménem panel v záhlaví postele a rovněž pro panel či řekněme kompletní návrh řešení pokoje na spaní a odpočinek nás dospělých, v hlavní roli reliéfní povrchová úprava.

 

Sestava ložnice s postelí 160 Bianca   Manželská postel s úložným prostorem bílá Havana

 

Jako prodejci, kteří se opravdu designu věnují takovou spoustu let si troufáme říci, že tyto elegantní panely v záhlaví postele a reliéfní povrchová úprava, budou udávat směr v bytovém designu i další roky. Druhým návrh je sestava ložnice v čistě bílém odstínu, který ani v nabídce moderního designu pro letošní rok nechybí a i zde věříme či troufáme si odhadnout, že na oblibě bílého odstínu se ještě spousty let rovněž nic nezmění.

Bude stále patřit k těm nejžádanějším. Ale odpočinková místnost nás dospělých, to samozřejmě není jen samotná manželská postel, nebo postel pro jednu osobu, ale spousta dalšího nábytku dle rozměru pokoje, který máte pro tento účel k dispozici. Zde pro nové designy rovněž můžeme říci, že přichází velká změna a to v řešení úložných prostorů.

 

Otevřená šatní skříň, nahradí klasickou?

Ještě před nedávnem, vždy v nabídce pro sestavení ložnice, byla klasická šatní skříň. Ale již od minulého roku, se na poli úložných prostorů mnohé změnilo. Dnes zcela upřímně můžeme říci, že otevřená šatní skříň pomalu, ale jistě vítězí nad klasickou skříní s dvířky, tak jak ji mnozí známe. Důvodem je nejen příjemnější pořizovací cena, ale za nižší cenu získáte více úložného prostoru, který je rovněž i více členitý, nebo můžeme říci důmyslnější.

 

Otevřená šatní skříň z nové kolekce Essen   Otevřená šatní skříň z nové kolekce Suit

 

Návrhů na řešení těchto úložných prostorů je celá řada a nás velmi těší, že jejich největší nabídku najdete právě na našich stránkách. Dnes již existují rohové otevřené úložné prostory, ale i takové, které umožňují změnu jejich šíře pouhým nastavením při vlastním sestavování, lze měnit počet či odstup polic, zkrátka je to taková vestavěná šatní skříň, na kterou však nemusíte dlouhé měsíce čekat.

 

Moderní nábytek stále v temperamentních odstínech

Jsme rádi, že i v nových kolekcích výrobci přeci jen zachovali trochu sytých, temperamentních odstínů, protože každý z nás má jiný vkus a věříme, že ne všichni z vás budou nadšeni pouze bílým či přírodním provedením. Hned v úvodu jsme zmínili dva nové, temperamentní odstíny, tyrkysovou a růžovou, bez které by si mnohé z holčiček snad ani nedovedli představit svůj pokojíček, své království.

Rozhodně ale, je velkým překvapením využití tyrkysového odstínu třeba pro nové designy obývací stěn. A to je na závěr našeho dnešního povídání jen taková další, malá ukázka ze světového, bytového designu a z toho, na co se u nás můžete těšit.

 

Obývací stěna Isola I - tyrkysový lesk, bílá     Patrová postel růžová s úložným prostorem BigPatrová postel růžová s úložným prostorem BigPatrová postel s šatní skříní Big oakPatrová postel s šatní skříní Big antracitePatrová postel růžová s úložným prostorem Big Patrová postel růžová s úložným prostorem Big

 

Milí přátelé designu, mnozí z vás Aldo nábytek již hezkou řádku let znají a tak víte, že jaro, to je pro naši společnost taková "fashion show", které se vždy i vy rádi účastníte. A ti z vás, kteří nás teprve poznáváte, věříme, že i vám jsme letošní přehlídkou nejnovějších "kousků" z našich kolekcí, udělali stejně velkou radost.

Nové kolekce právě v prodeji, nové nadčasové designy nábytku objednávejte právě teď, prodej zahájen, nezmeškejte dokonalý design pro radost, zábavu i pro spokojený život bez kompromisů. Buďte k výběru nábytku nároční, stejně jako k výběru vašeho spolehlivého prodejce.