Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové kolekce kancelářského nábytku

V posledních letech se kancelářský nábytek do pracovny stává rovněž standardním vybavením interiérů domácností. V dnešní době snad už opravdu neexistuje domácnost, kde se nenachází počítač, či laptop. A ať už je využíváme k práci, či jen tak pro zábavu, zásadním pravidlem je zdravé sezení. Psací stoly by tak měly dodržovat doporučenou výšku psací plochy a kancelářská židle kvalitu úměrnou strávenému časuji práci. Dnes vám představíme něco málo z novinek na našem portále.

 

Psací stoly německého výrobce

V kategorii kancelář, najdete klasické psací stoly vyrobené z laminátové desky, rohové psací stoly, nebo cenově náročnější psací stoly z masivu. Standardním vybavením u všech typů stolů jsou dnes již pojezdy na klávesnici. Z dnešních novinek nás velmi zaujal rozkládací psací stůl Laptop. Pokud máte pro práci na doma k dispozici jen opravdu velmi malý prostor, navíc když pracujete, je tu určité omezení v prostoru pro další členy v domácnosti, pak řešením bude právě on. Když psací stůl nebudete potřebovat, složíte ho do praktické komody, která zabere rozhodně méně místa než rozložený psací stůl. A když pracujete, psací stůl díky pojezdům, tedy snadné manipulaci přesunete tam, kde budete nejméně vadit. Důmyslný design německého výrobce je dalším posunutím k maximálnímu využití daného interiéru. A rozkládací psací stoly patří k velmi oblíbeným už jen z toho důvodu, že málokdo má k dispozici samostatnou kancelář a jen málokdo bohužel nedodělává práci ještě doma. Mezi velmi praktický design můžeme zařadit i druhý psací stůl Finu z nabídky novinek německého výrobce. Pravá část psacího stolu se zásuvkami a policemi je pohyblivá a tak sklon pracovní plochy si můžete nastavit dle vlastních potřeb. Psací stůl rozhodně disponuje celou řadou možností, které můžete prakticky při práci využít. Pravou pohyblivou část na pojezdech pro snadnou manipulaci lze umístit tak, že stůl je rohový. Každý jak kdo potřebuje. Lze využít pro domácí i komerční účely. Líbí se nám také spojení odstínů bílé se světlým dubem.                               

 

Kancelářské židle německého výrobce

Kancelářské židle jsou v dnešní době počítačů a sedavého zaměstnání neodmyslitelnou a potřebnou, můžeme říci, pracovní pomůckou. A proto by kvalitní, polohovatelná a ergonomicky tvarovaná židle u vašeho psacího stolu neměla chybět! Velkým plusem kancelářské židle je nastavitelnost, díky které lze regulovat výšku sedáku. Jako první, vám představíme elegantní kancelářskou židli Tidone z nabídky kancelářského nábytku německého výrobce. Kancelářská židle má anatomicky tvarovaný sedák i opěrku, nechybí područky. Židle samozřejmě musí být také umístěná na pojezdech pro snadné a rychlé přemísťování v případě potřeby. Potahová látka z polyuretanu zase zaručuje snadnou údržbu židle. Celkově můžeme říci, že kancelářská židle je velmi stylová a líbí se nám i bílý proužek pro doplnění designu. Pamatujte že, kvalita židle ovlivňuje vaše zdraví. Pokud hledáte nějakou prostě jinou kancelářskou židli, která by možná oživila jinak nudný interiér kanceláře, možná vás právě osloví tato novinka v podobě kancelářské židle Livenza. Pro kancelářskou židli použil německý výrobce netradiční spojení odstínů černé, šedé a bílé. Design je moderní, zachovává veškeré ergonomické prvky splňující náročnost dlouhého, sedavého zaměstnání. Židle nabízí možné nastavení výšky sedáku, nechybějí ani opěrky loktů a samozřejmě je na pojezdech pro snadné přemisťování.

 

       

 

 

Snažíme se pro vás vybírat designy tak, aby splňovaly předepsané normy ergonomie. Nábytek Aldo, sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech.