Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové kategorie dětského nábytku už nyní

Aby bylo hledání toho, co potřebujete na našich stránkách ještě snazší, vytvořili jsme další nové kategorie dětského nábytku. Ty vznikly především právě na základě toho, co nejvíce hledáte. Aktuálně to jsou dětské pokoje pro školáky, dětské psací stoly a dětské židle. Velký úspěch mají také multifunkční dětské postele, které jsou řešením především při zařizování malých interiéru dětských pokojů. Postel, která jako součást designu nabízí úložné prostory a psací stůl na vysunutí, vám dokáže ušetřit značnou část z prostoru v dětském pokoji. Poslední novou kategorií je specifická skupina dětských postelí, které na sebe vzaly podobu závodních aut. A zdaleka nejsou určené jen pro malé chlapce. Autíčka jako dětské postele jsou v nabídce také v růžovém provedení, samozřejmě určené slečnám. Dnes si něco málo o nových kategoriích povíme.

 

Dětský pokoj pro školáka

Aktuální téma nyní v průběhu prázdnin, jelikož řada rodičů právě v letních měsících připravuje dětský pokoj ať už pro prvňáčka, nebo třeba pro studenta, protože učení už přibylo a stávající dětský pokoj potřebuje malé změny. Každý chce mít před zářím, zahájením školy vše připraveno. kategorie dětských pokojů pro školáky vám tak přináší možnost lépe se orientovat a rychleji najít to, co aktuálně potřebujete. A jelikož řada z vás potřebuje ne celý dětský pokoj, ale třeba jen nový, větší psací stůl a novou dětskou židli, podkategorií dětských pokojů pro školáka se staly právě tyto dvě položky. Znamená to, že vše je přiřazeno hezky pohromadě.

 

Dětský pokoj Fabric    Dětský pokoj Dina

 

Nabídka dětského nábytku pro školáka je opravdu široká, nechybí ani tolik oblíbené rostoucí psací stoly. Vše na sebe vzájemně navazuje a ať už prvňáček či větší dítě, bude s nábytkem určitě spokojené. Nezapomínejte, že kvalitní psací stůl není vše. Neméně důležitá je i dětská židle k psacímu stolu, který by měla být rozhodně nastavitelná. Jejich výběr rovněž není zanedbatelný. Dětský nábytek pro školáky, potažmo celé sestavy dětských pokojů pro školáka, to je především nabídka německého a francouzského výrobce.

 

                                              Dětský pokoj Smoozy pro holku

 

 

Dětská postel může mít mnoho podob

Pro malý interiér dětského pokoje, pokud máte jedno dítě, rozhodně doporučujeme multifunkční dětskou postel. Ta jako součást návrhu disponuje úložnými prostory a psacím stolem na vysunutí. Úspora místa v interiéru je tak značná. Pro dvě děti je zde nabídka spíše patrových postelí, které jsou jako řešení malého interiéru vhodnější. Ale pokud vám to prostor v dětském pokoji dovolí i pro dvě děti můžete pořídit multifunkční postel, pro každého jednu.

 

                                                        

 

Již na první pohled z ilustrační fotografie je zřejmé, že belgický výrobce představuje "opravdu" nábytek z kvalitního masívukonkrétně dřeva borovice. Tloušťka desek dosahuje až 3,5 cm, hranoly na kterých je dětská postel i klouzačka umístěná o rozměru 7x7 cm, masívní je rovněž klouzačka. Pokud tedy hledáte kvalitní dětský nábytek, pak produkty, designy belgického výrobce můžeme jen doporučit. Dřevo borovice je rovněž řádně vysušené, bez kazů a suků a tak nedochází k pozdější deformaci materiálu vlivem změny teploty v interiéru dětského pokoje.

 

                                    Dětská postel Pino Fire

 

Dětský nábytek od narození po dospělost

Nabídka dětského nábytku je na našem e-shopu kategorií, která je nejširší svou nabídkou a nejoblíbenější. Proto také dětskému nábytku věnujeme velkou pozornost a vybrat si můžete z bezpočtu designů a odstínů. Tleskáme výrobcům, že se v posledních letech velmi soustředí na designy, které řeší nedostatek místa v interiéru. Není ničím překvapujícím možné pořízení patrové postele až pro tři děti, stále důmyslnější design multifunkčních postelí, nebo psacích stolů, u kterých se začínají objevovat i různé nadstavce.

 

          Industriální otoman New York jako řešení dětského pokoje     Dětská postel Luca

 

V nabídce dětského nábytku najdete i dětské pokoje z masivu a samozřejmě že nechybí ani dětské dekorace. Z pohodlí domova tak můžete najít vše pod jednou střechou pro vaše děti. A to co si u nás vyberete vám vždy přivezeme zcela zdarma až k vám domů.