Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové kancelářské židle

Také pracujete v kanceláři, nebo trávíte mnoho času doma při počítači? Pak nám dáte jistě za pravdu, že ty správné kancelářské židle mohou v mnohém pomoci a že je obrovský rozdíl v tom, na čem sedíte. Obyčejné, tvrdé a špatně nastavitelné kancelářské židle vám naopak mohou velmi ublížit, což vaše záda jistě nepřivítají! Jaké kancelářské židle tedy vybírat? Na našem e-shopu jsme pro vás připravili nabídku zcela nových originálních kancelářských židlí.

Jak správně vybrat kancelářskou židli

Vyvinout správné kancelářské židle je celá věda a vy byste měli vědět, jak ty správné vybrat. Je totiž třeba vzít do úvahy hned několik kritérií. Řekněme si po pravdě – dlouhé sezení není právě zdravá aktivita. A málokdo z nás sedí tak, jak má. Tedy se vzpřímenými zády, rovným krkem a hlavou vzhůru. Spíše se všelijak různě křivíme a myslíme si, že si tím pomáháme, což je velký omyl. Zabírají zcela nesprávné svalové skupiny, a to ještě ne správně symetricky a naše páteř se křiví a záda bolí. Správné kancelářské židle ale mohou do jisté míry naše sezení korigovat. Pokud nám totiž kancelářské židle poskytují tu správnou oporu, křivíme se mnohem méně a máme tendenci sedět rovně a ubližovat si tak méně. Kancelářské židle pro náročné na nábytku Aldo, mají příznačný název Unique a jsou opravdu unikátní. Posuďte sami na fotografiích.

 

    

Správná nastavitelnost

Kancelářské židle se vyrábějí v mnoha různých obměnách. V zásadě jde o to, jak moc jsou kancelářské židle nastavitelné. Správné kancelářské židle by totiž měly respektovat to, že máme každý jinou postavu a měly by být schopné se nechat nastavit jak pro někoho, kdo měří 150 cm, tak pro někoho kdo má dva metry. V první řadě jde o to, aby měly kancelářské židle nastavitelnou výšku sedáku. Správně byste měli sedět tak, abyste měli nohy na podlaze a ruce na stole. Dále je důležitá bederní opora. Ta by se opět měla nechat nastavit tak, aby opěrka byla pro vás pohodlná a ideálně vás opírala v půli zad. U novinek, kancelářských židlí je vesměs použitý pohyblivý mechanismus značky Synchron a vzduchový píst značky Bifma. To už samo o sobě zaručuje vysokou kvalitu, což u těchto kancelářských židlí zaručuje certifikát kvality ISO9001.

 

    

Pokud si s ohledem na nedostatek prostoru nemůžete dovolit mohutnou, kancelářskou židli, pak je zde možnost výběru z řady židlí a křesílek v minimalistickém designu, které nezabírají tolik místa, ale splňují svůj účel. Elegantní či můžeme říci také neutrální, jsou rovněž odstíny černé a šedé a tak židle může najít uplatnění jak v kanceláři, pracovním koutě doma, nebo rovněž ve studentském pokoji. Pro komfort je splněno vše, co by mělo, manipulace s židlí je velmi snadná díky pojezdům a nechybí ani anatomický tvar. Do malého interiéru ideální volba.