Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové dětské postele pro dvě děti

Dětské postele pro dvě děti patří k velmi vyhledávaným z našeho sortimentu dětského nábytku. Pokud hledáte postel pro dvě děti, pak jsou k dispozici kategorie dětské patrové postele a dětské postele s přistýlkou. Rozhodnutím jak vyřešit místo na spaní pro dvě děti a kterou postel vybrat je však na vás. My vám pouze můžeme trochu přiblížit pro a proti daných návrhů.

 

Patrová postel Matt pink   Patrová postel Matt graphit

Dětské patrové postele

Pokud se patrové postele nebojíte a vaše děti jsou pro horní lůžko dostatečně velké, pak patrová postel vám především ušetří značnou část místa v interiéru dětského pokoje. Dnes jsou návrhy velmi důmyslné a francouzský výrobce klade důraz nejen na kvalitu, ale také vysokou bezpečnost vašich ratolestí. Pro postele Bibop a Bibliobed na našich fotografiích je uplatněno hned několik bezpečnostních prvků. Schůdky s širokou nášlapnou plochou a zábradlím a zábrana kolem celého obvodu horního lůžka. Dalším můžeme říci plusem je využití důmyslného designu postele k celé řadě dalších, velmi praktických úložných prostorů.

 

    

 

Třeba právě pod schůdky k hornímu lůžku. Podél obou lůžek pak ještě výrobce umístil praktické odkládací police. Jejich odstín, či výplň, si můžete variabilně zvolit. A nevýhoda? U patrové postele se vám může stát, že v pozdějším věku, až jsou vaše děti větší, se jim spaní nad sebou nemusí příliš zamlouvat. S největší pravděpodobností budou chtít mít samostatně rozmístěná lůžka v místnosti. Tedy v dětském pokoji.

Dětské postele s přistýlkou

Ať už máte dvě děti, nebo potřebujete přistýlku k občasnému přespání kamarádů vašeho dítěte, i zde můžeme hovořit o posteli, která nejen poskytne dvě místa na spaní, ale také ušetří drahocenné místo v interiéru. Pokud nejste příznivci patrových postelí, dětské postele s přistýlkou vás mohou oslovit.

 

Sestava nábytku Kwai patří k nejprodávanějším    

 

Pokud pro vybavení dětského pokoje nedisponujete příliš velkým prostorem, i zde úspora v podobě správné volby dětské postele je určitě řešením. Na našem e-shopu najdete široký výběr laminátových a dřevěných postelí pro dvě děti. Postel s přistýlkou je také určená pro rodiče, kteří nechtějí spaní dětí řešit dětskou patrovou postelí. Postel s přistýlkou nabízí jako alternativu druhého lůžka šuplík na vysunutí ve většině případů s ložnou plochou 90x190 cm, tedy stejně velkou jako horní lůžko. I v této kategorii jsou ceny postelí uvedeny vždy s rošty. Vybírat můžete z široké nabídky odstínů a nejrůznějších designů francouzského a německého výrobce.