Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové dětské pokoje na Aldu

Po třetím roce života se u dítěte již naplno rozvíjí fantazie. Dokáže se delší dobu soustředěně věnovat jedné činnosti a jeho nároky na prostor a dostatek soukromí rostou. Dětská postýlka je mu těsná a mělo by jí už definitivně opustit. Poradíme vám, jak zařídit dětský pokoj, aby se v něm mohlo dítě zdravě fyzicky a duševně vyvíjet. Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek vybíráme tak, aby splňoval předepsané normy ergonomie. Především pak v dětském pokoji. V naší nabídce najdete kolekce dětského nábytku od francouzských výrobců, která je největší, ale také německého, holandského, nebo dánského výrobce. Pro dětský nábytek je značka Aldo již všeobecně uznávaná pro široký výběr důmyslných designů.

 

   

Patrové postele jako řešení dětského pokoje patří k velmi vyhledávaným, patrová postel Swan a Taylor (Francie)

 

 

Dětský nábytek

Variant, jak vybavit dětský pokoj, existuje celá řada. Každá z nich by však měla vycházet z takzvaného povinného vybavení, které představuje zdravotní postel, stolek, židli umožňující zdravé sezení a dostatečné úložné prostory. Při výběru dětského nábytku máme v podstatě dvě možnosti. Buď dětský pokoj vybavíme nábytkem „šitým“ dětem na míru, nebo nábytkem univerzálním, který lze průběžně přestavovat, doplňovat a může tak sloužit dítěti od předškolního věku až do dospělosti. My vám dnes chceme představit novinky na našem e-shopunábytek, který se dítěti přizpůsobí, nebo nábytek, kterým vyřešíte opravdu malý interiér

 

 

Multifunkční dětská postel Kiwi (Francie) a sestava dětského nábytku Colorido (Německo)

 

 

Dětská postel

Jak si kdo ustele, tak si lehne, platí pro děti dvojnásob. Spánek v pokřivené poloze může mít neblahý vliv na jejich pozdější vývoj. Dětská postel by neměla být ani příliš měkká ani příliš tvrdá. Jako nejvhodnější jsou doporučovány dětské postele s lamelovým roštem a zdravotní matrací (např. latexová), která by měla být z jednoho kusu, hladká a nečleněná. Důležitými faktory jsou dobrá odvětrávatelnost matrace a dostatečná výška postele (minimálně 42 - 45 cm nad zemí). O celkových rozměrech postele platí: čím větší tím lepší. Aby si jí dítě pohodlně užívalo i v době dospívání, měla by mít délku alespoň 2 m. Všechna tato kritéria splňují dětské postele v naší nabídce, ať už dětské patrové postele, multifunkční postele, nebo klasické postele pro jedno dítě.

 

   

Klasická dětská postel Battle, dětská patrová postel Leo

 

Dětská komoda

 

 

Od tří let by se dítě mělo již učit, že všechno nepatří na jednu hromadu do krabice, ale na určené místo. Dítě by mělo mít k dispozici dostatek regálů, zásuvek a skříněk, kam by mohlo ukládat zvlášť hračky, kreslicí potřeby, knížky a podobně. Nejlépe na všechny tyto věci slouží komoda. Na nábytku Aldo najdete komody nepřeberných množství odstínů, velikostí a designu. Komody se liší vnitřním uspořádáním. Komody mohou být otevřené, sloužící více jako regály, nebo zavřené, tedy skříňové.