Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy psacích stolů francouzského výrobce

Nové designy psacích stolů nejlépe vystihují počítačové stoly s led osvětlením, které se stávají velmi populární. Ale nejen to, francouzský výrobce představuje rovněž psací stoly jako malé kanceláře a jejich vznik designu bezesporu ovlivnila také pandemie. Potřeba nás všech být doma na homeoffice si vyžádala také poptávku po těchto stolech, které by byly a od francouzského výrobce jsou pro naši práci z domu komfortní.

 

                                                                  Psací stůl Shadow je malou kanceláří

 

Multifunkční řešení

Nábytek, který nám dává smysl a vy se určitě ptáte proč. Vše se právě dozníte a rozhodně si prohlédněte všechny ilustrační fotografie a my věříme, že kolekce nábytku Start Up dá smysl i vám. Dává smysl především z toho důvodu, že jen vy sami rozhodujete i finální podobě nábytku. Regál můžete pořídit otevřený, nebo můžete pořídit s dvířky a šuplíky. Vybrat si můžete ze tří velikostí psacího stolu, uvádíme pro domácí využité dvě menší varianty. Psací stůl v nabídce kolekce Start Up, ale ještě ve větším rozměru.

     

Dává nám smysl pořízení zábrany v šedém odstínu k psacímu stolu proto, aby vám konečně přestaly věci ze stolu padat. Dává nám smysl mít úložné prostory vyřešeny kontejnerem na pojezdech, navíc s možností uzamčení, kdy máte dostatek místa pro volný pohyb pod pracovní deskou. Dává nám smysl pořídit kontejner, jelikož pak je psací stůl stejně vhodný jak pro pravákytak pro leváky. A dává nám smysl kvalita s tloušťkou laminátu až 22 mm a kovová konstrukce pro psací stůl, který je tak stabilní a pevný. A vždy nám dával smysl francouzský výrobce, který již sedmým rokem na našich stránkách v exkluzivním zastoupení nabízí tento smysluplný, flexibilní na výběr nábytek.

Stoly jako sestava

Francouzský výrobce nabízí návrh řešení úspory místa na pracovišti, kdy nabídka dvou psacích stolů jako sestavy může pro dvě osoby tato sestava vyřešit. I zde je zakončení psacích stolů pomocí ABS hran, všechny díly sestavy, včetně kontejnerů mají jakostní certifikáty a celá kolekce kancelářského nábytku Premium patří pod známou značku nábytku Gami. Řešení francouzského výrobce klade důraz především na dostatečně velkou pracovní desku a využití zásuvkového kontejneru. Jak jsme se již zmínili, jedná se o pouhý návrh a je jen na Vás, jak ve finálním výsledku, bude Vaše pracovní místo vypadat.

 

    

 

Použitým materiálem u kolekce Premium, je mdf deska v originálním odstínu ořech a světle šedá. Tato kombinace odstínu, působí v interiéru opravdu velmi příjemně.