Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy kancelářského nábytku

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout kancelářský nábytek tak, jak ho ještě neznáte. Ať už si budete chtít vybavit kancelář, nebo jen zakoupit psací stůl, německý, nebo španělský i francouzský výrobce má pro vás kancelářský nábytek, nevšedních designů. A to, že tento výrobce má veškerý nábytek velmi kvalitně a perfektně zpracovaný, už snad není potřeba dodávat.

 

                                               

 

Sestava do kanceláře

Nábytek, který nám dává smysl a vy se určitě ptáte proč. Vše se právě dozníte a rozhodně si prohlédněte všechny ilustrační fotografie a my věříme, že kolekce nábytku Start Up dá smysl i vám. Dává smysl především z toho důvodu, že jen vy sami rozhodujete i finální podobě nábytku. Regál můžete pořídit otevřený, nebo můžete pořídit s dvířky a šuplíky. Vybrat si můžete ze tří velikostí psacího stolu, uvádíme pro domácí využité dvě menší varianty. Psací stůl v nabídce kolekce Start Up, ale ještě ve větším rozměru.

Nábytek na doma i pro komerční využité Start Up

Dává nám smysl pořízení zábrany v šedém odstínu k psacímu stolu proto, aby vám konečně přestaly věci ze stolu padat. Dává nám smysl mít úložné prostory vyřešeny kontejnerem na pojezdech, navíc s možností uzamčení, kdy máte dostatek místa pro volný pohyb pod pracovní deskou. Dává nám smysl pořídit kontejner, jelikož pak je psací stůl stejně vhodný jak pro pravákytak pro leváky. A dává nám smysl kvalita s tloušťkou laminátu až 22 mm a kovová konstrukce pro psací stůl, který je tak stabilní a pevný. A vždy nám dával smysl francouzský výrobce, který již sedmým rokem na našich stránkách v exkluzivním zastoupení nabízí tento smysluplný, flexibilní na výběr nábytek.

Psací stůl do dětského pokoje

Německý výrobce, rovněž nezapomíná prostřednictvím našich stránek, zcela novým pohledem a návrhem pro zařizování interiéru dětského pokoje, teda na děti. Jeho designy jsou opravdu ojedinělé a přitom velice kvalitní. Nabízí psací stoly, různých odstínu od růžové, typicky dívčí barvě, až po tmavě modrou pro chlapce. Ale hlavní podstatou u všech psacích stolů, tohoto výrobce, je psací plocha stolu, která nabízí možnou změnu její výšky, ale také sklonu, úhlu. A nejen to, můžete si rovněž pořídit pojízdný kontejner, nebo kancelářskou židli, která má anatomickou opěrku zad i sedáku. Výrobce tak ještě více ovlivnil možnost zdravého sezení dítěte při učení. 

 

Psací stůl Game    Nábytek Aldo představil psací stoly i na Tv Nova

 

Doufáme, že Vás ojedinělé designy nábytku do kanceláří, nebo dětských pokojů, alespoň trochu potěšila. Na našem portále nábytku Aldo, nejdete další a další segmenty nábytku, tohoto prvotřídního německého výrobce.