Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy francouzských ložnic

Je opravdu neuvěřitelné, co francouzští výrobci ještě nabídnou na trh. Dnes Vám představíme nábytek do ložnice v ojedinělých odstínech, který je propracovaný do posledního detailu. Proměnou prošly manželské postele i samotné ložnicové sestavy, jak se sami přesvědčíte na dnešní malé ukázce.

 

                                                      Nábytek do ložnice Mimizan

Moderní kolekce nábytku do ložnice

Na nedávném veletrhu v Německu, byla představena tato kolekce Curtys, která nás uchvátila svou dokonalou propracovaností, kvalitou a originalitou. Proto jsme ani chvíli neváhali a ihned ji zařadili do nabídky ložnic na našem portále. O tom, že bude úspěšná, jsme nepochybovali, ale že vzbudí takový zájem u Vás zákazníku, jsme nepočítali. Ale vůbec se nedivíme! Stačí se podívat na první fotografii, na které jsme Vám představili manželskou postel Curtys se šuplíkem a regály. V dnešní době, kdy prostory ložnic nejsou tak veliké, jako tomu bývalo kdysi, je tato postel ideální! Nabízí jak úložné prostory v podobě šuplíku, tak originálně vymyšlené regálky po bocích postele, které nám plně nahradí ať už noční stolky, či malou knihovnu.

 

    

 

Na následující fotografii, můžete názorně vidět, jak tato postel elegantně vynikne v sestavě ložnice. Je to samozřejmě jen návrh ložnice, protože všechny segmenty nábytku nabízíme jako samostatné díly. Pro zákazníky, kterým se však do pokoje třeba nevejde komoda, či velká skříň a potřebovali by menší, pro ty je nabídka samostatných dílů s flexibilním výběrem velmi užitečná. Francouzský výrobce přináší řešení ložnice se speciální povrchovou úpravou, k nerozeznání od pravého dubového dřeva, mdf deska s reliéfem je velice snadná na údržbu, což jsou další plusy této originální ložnice. Tuto kolekci Curtys, nabízí ve dvou odstínech a to v dubu, který jsme Vám představili na fotografiích, nebo v čistě bílém odstínu, pro ty z Vás, kteří máte rádi světlé odstíny nábytku.

V kategorii ložnice sestavy, najdete další ojedinělé nové designy ložnic, které jsme pro Vás letos zařadili v novinkách o nábytku. Věříme, že se vám dnešní malá ukázka kolekce Curtys líbí, stejně jako nám.