Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nové designy dětských šatních skříni

Nabídka skříní pro dětský pokoj je na Nábytku Aldo, bohatá nejen počtem, ale také designem. Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designu. Dětské šatní skříně, se liší vnitřním uspořádáním, nabízí variantu šatní tyče nebo polic. Dnes Vám představíme dětské šatní skříně našeho francouzského výrobce, které nemají na českém trhu konkurenci!

 

Úložné prostory

Jak všichni víme v dětském pokoji není úložných prostorů nikdy dostatek! Šatní skříň dává vašim dětem možnost ukládání oděvů a co je hlavní, vaše děti se od malička budou učit pořádku. Není nic horšího, než že děti své svršky odkládají různě po židlích a podobně. Ale co si budeme povídat! Nejčastěji to dopadá tak, že ukládání do skříně, zůstává na nás rodičích. Proto se Nábytek Aldo snaží nabízet stále nové designy v oblasti módy nábytku. Šatní skříně od našeho francouzského výrobce,nabízejí vysokou kvalitu zpracování, ale co je na nich originální je nový, fantastický design! Věříme, že Vaše děti si takovou šatní skříň zamilují a budou to právě ony, které si své oblečení rády do takové skříně uloží. Na následujících fotografiích vám malou část z novinek šatních skříní představíme a jistě nám dáte za pravdu, že francouzský výrobce je co se týče designu, vždy o krok napřed!

 

    

 

Na první fotografii vidíte, že k šatní skříni je možné přidat také velmi praktický regál a její úložné prostory tak velmi vhodně ještě doplnit, rozšířit. Druhá fotografie zase představuje šatní skříň Biotiful do dětského pokoje slečny, která má tvar domečku. Netradiční design francouzského výrobce jsou v naší nabídce již rozpoznatelné.

 

     

 

Poslední dětská šatní skříň, kterou vám představíme je  kolekce Tatoo. Spíše šatní skříň už pro dospívající dívky s ohledem na unikátní design. Šatní skříň lze pořídit samostatně jako klasickou skříň do dětského pokoje pro holku, ale také s unikátním řešením toaletky v podobě regálu se zrcadlem, který k šatní skříni můžete přidat. Líbí? A co teprve vaší slečně, která se ráda "čančá". Netradiční a velmi nápaditý design nepředstavuje nikdo jiný, než ano opět francouzský výrobce, jehož návrhy nás snad nikdy nepřestanou bavit. K této skříni zkrátka není co dodat.

 

To je jen malá ukázka toho co vám francouzský výrobce nabízí. Nové designy skříní nabízí kategorie dětský nábytek. Doufáme, že jsme alespoň trochu polichotili vašemu oku touto originální ukázkou špičkového designu!

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.