Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy dětských šatních skříni

Nabídka skříní pro dětský pokoj je na Nábytku Aldo, bohatá nejen počtem, ale také designem. Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designu. Dětské šatní skříně, se liší vnitřním uspořádáním, nabízí variantu šatní tyče nebo polic. Dnes Vám představíme dětské šatní skříně našeho francouzského a španělského výrobce, které nemají na českém trhu konkurenci.

Úložné prostory

Jak všichni víme v dětském pokoji není úložných prostorů nikdy dostatek! Šatní skříň dává vašim dětem možnost ukládání oděvů a co je hlavní, vaše děti se od malička budou učit pořádku. Není nic horšího, než že děti své svršky odkládají různě po židlích a podobně. Ale co si budeme povídat! Nejčastěji to dopadá tak, že ukládání do skříně, zůstává na nás rodičích. Proto se Nábytek Aldo snaží nabízet stále nové designy v oblasti módy nábytku. Šatní skříně od našeho francouzského výrobce, nabízejí vysokou kvalitu zpracování, ale co je na nich originální je nový, fantastický design! Věříme, že Vaše děti si takovou šatní skříň zamilují a budou to právě ony, které si své oblečení rády do takové skříně uloží. Na následujících fotografiích vám malou část z novinek šatních skříní představíme a jistě nám dáte za pravdu, že francouzský výrobce je co se týče designu, vždy o krok napřed!

 

    

 

Na první fotografii vidíte, že k šatní skříni je možné přidat také velmi praktický regál a její úložné prostory tak velmi vhodně ještě doplnit, rozšířit. Druhá fotografie zase představuje šatní skříň Biotiful do dětského pokoje slečny, která má tvar domečku. Netradiční design francouzského výrobce jsou v naší nabídce již rozpoznatelné.

 

         

 

Poslední dětská šatní skříň, kterou vám představíme je  kolekce Chic. Spíše šatní skříň už pro dospívající dívky s ohledem na unikátní design. Šatní skříň lze pořídit samostatně jako klasickou skříň do dětského pokoje pro holku, ale také s unikátním řešením toaletky v podobě regálu se zrcadlem, který k šatní skříni můžete přidat. Líbí? A co teprve vaší slečně, která se ráda "čančá". Netradiční a velmi nápaditý design nepředstavuje nikdo jiný, než ano opět francouzský výrobce, jehož návrhy nás snad nikdy nepřestanou bavit. K této skříni zkrátka není co dodat.

 

                                              V nabídce rovněž netradiční šatní skříně

 

To je jen malá ukázka toho co vám francouzský výrobce nabízí. Nové designy skříní nabízí kategorie dětský nábytek. Doufáme, že jsme alespoň trochu polichotili vašemu oku touto originální ukázkou špičkového designu!