Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy dětských postelí

Dětský nábytek v posledních několika letech mění svou tvář k nepoznání! Jinak tomu není ani u designů dětských postelí a hlavně těch, od francouzského výrobce, který je opravdu, co se týče designů jedničkou na evropském trhu. Stále a stále nás překvapuje novými designy a nám nezbývá, než se divit, kam až tento francouzský výrobce může zajit! Dnes Vám představíme dětské postele v různých designech z našich zcela nových, unikátních kolekcí, které najdete jen u nás.

Klasická postel, nebo něco pro zábavu

Každý malý chlapec, který se zajímá o autíčka a vše co má nějaká ta kola, jistě bude nadšen z designu dětské postele Pino s klučičími dekoracemi, nebo z postele s klouzačkou a to bez pochyby. Rodiče rovněž ocení fakt, že francouzský výrobce zachoval klasický rozměr pro matraci o velikosti 90x200 cm a postel nabízí dostatečně velký prostor na spaní také pro školáky. Další výhodou je úložný prostor v podobě polic, nebo dekorační látky, která vše pod postelí schová. Úložné prostory v dětském pokoji vždy tak nějak chybí. Použitým materiálem při výrobě, je laminátová deska, která není náročná na údržbu a tak si každý chlapec poradí s jejím úklidem. Modro-bílá barva dodává této dětské posteli další originalitu.

 

Dětská postel Tobo      Dětská postel Pino grey space


Postel, nebo domeček?

Francouzský výrobce přichází s dalším originálním designem postele, ať už pro dívky, či chlapce a to v podobě domečku. Originálním design, jako postel pro děti od belgického výrobce, jsou děti unešení. I přes svůj originální design, patří tato dětská postel k velice kvalitním, funkčním a praktickým. Dětská postel nabízí klasickou velikost matrace 90x200 cm na spaní, ale její další výhodou je odkládací police a sada zásuvek, které slouží jako tolik potřebný úložný prostor. Příjemný odstín v přírodní barvě dubu je neutrální a proto se hodí pro vybavení dívčího, nebo chlapeckého pokoje. Rovněž i u této dětské postele použil výrobce, jako materiál laminátovou desku, jednoduchou na údržbu.

 

     

Je to postel, nebo dětský pokoj?

Bez nadsázky, můžeme patrovou postel Higher, nebo Bibliobed pro tři děti, označit jako dětský pokoj. Mnoho z nás řeší malý interiér dětského pokoje, hlavně v panelákových bytech a také mnozí s nás mají tři děti. Abychom do panelákového dětského pokoje vměstnali tři postele, je opravdu nemyslitelné. A je zde opět a ne náhodou, velmi originální řešení malého interiéru dětského pokoje od našeho francouzského výrobce. Pod klasickou patrovou postelí se skrývá zásuvka, která po vytažení slouží, jako třetí místo na spaní a pokud máte jen dvě děti, tak zásuvka se vždy v malém prostoru hodí jako další úložný prostor. Dále je tato postel doplněna psacím stolkem a navíc s praktickými, odkládacími policemi, které slouží rovněž jako úložný prostor. Materiál lamino v originálním odstínu šedý dub-bílá, odstín, který je v dnešní době velice trendy.

 

Patrová postel Higher     Patrová postel Bibliobed

 

Tak doufáme, že jsme Vás novými designy dětských postelí, od francouzského výrobce potěšili a věřte, že na našem portále najdete mnoho dalších dětských postelí v různých designech.