Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy dětských postelí v roce 2023

Naši stálí zákazníci, nebo i sledující na nejrůznějších sociálních sítích už ví, že nábytek Aldo stojí za to sledovat. Každý den se zde něco děje, máme pro vás nové designy, nebo jiné nabídky akčního zboží, zkrátka a dobře, pořád je se na co těšit. Musíme ale říci, že nejvíce nových designů je každoročně vždy v období od ledna do června, kdy se výrobci předhánějí v nových a ještě důmyslnějších nápadech. A začínáme v letošním roce novými designy od francouzského i španělského výrobce, který představuje efektivní a především úsporný návrh dětských postelí pro vaše děti, design, který vyřeší nedostatek místa v dětském pokoji.

 

                                           Dětský pokoj v nabídce dílů - kolekce cascina, antique pink

 

 

Patrová postel, jejímž pořízením zařídíte celý dětský pokoj. A to doslova. Pořízením patrové postele získáte nejen místo na spaní pro vaše dítko v dětském pokoji, ale také prostorný psací stůl, dostatečně velkou šatní skříň, nabíjecí přívod pro elektronická zařízení a spousty skrytých poliček na odkládacích míst. Patrovou postel doporučuje francouzský výrobce pro již větší děti školního věku i přesto jsou schůdky i pro starší děti bezpečné a přístup k lůžku velmi snadný.

Líbí se nám také rozložení či můžeme říci samotný design patrové postele, kdy na jedné straně je psací část, na druhé straně úložná část a tyto dva prostory jsou ve středu rozděleny schůdky. Věříme, že mnohé rodiče osloví také kombinace odstínů, které jsou vhodné do menších interiérů. Tato patrová postel je ideálním řešením, jak maximálně ušetřit místo v dětském pokoji nejen malé místnosti, ale především místností v panelákovém bytě. Pořízením postele zařídíte vlastně celý dětský pokoj a ještě vám zůstane spousty vzdušného prostoru na jiné potřeby vašeho dítěte. Oblíbený design francouzského výrobce, který je již na našich stránkách známý a patří k nejprodávanějším více jak deset let.

 

 

                               

 

Jak maximálně ušetřit místo v malém dětském pokoji?

  • multifunkční design, který postel nabízí, je řešením malého prostoru

  • patrová postel pro děti školního věku, postel pro děti od 6 let

  • rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm

  • patrová postel v ceně s roštem v podobě větrané desky

  • celková nosnost lůžka 90 kg

  • součástí postele psací stůl, šatní skříň, nabíjecí kabel

  • materiálem je laminátová deska po obvodu tloušťky 22 mm

  • detailní rozměry uvedeny na fotografiích

  • záruky francouzské kvality 

 

                                                                                        

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.