Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy dětských postelí překvapí

Každým rokem představují výrobci nové kolekce nábytku a musíme říci, že jsou rok od roku více důmyslnější. Design, který dokáže v malém interiéru ušetřit až neuvěřitelné množství místa, v dnešním článku se pak zaměříme na úsporu místa v dětském pokoji. Francouzský výrobce představil kolekci dětských postelí Higher, která nabízí tři možná řešení pro vybavení dětského pokoje. Všechny tři typy dětských postelí však mají jedno společné, řeší problém s nedostatkem místa v dětském pokoji. A které to jsou a co vám o nich můžeme říci?

 

Dětská multifunkční postel Higher

Ideální pro malé interiéry dětských pokojů, kde nejsou navíc příliš vysoké stropy. Dětskou multifunkční postelí můžete například vyřešit i podkrovní pokoj, kde je strop zkošený. Dětská multifunkční postel nabízí kromě místa na spaní pro dítě od tří do osmnácti let také psací stůl, řadu úložného prostoru a také odkládací polici po celém obvodu lůžka. Dítě tak pro oblíbenou knížku nemusí z postele dolů, vše může mít prakticky po ruce u lůžka. Schůdky mají širokou nášlapnou plochu a tak je v bezpečí.

 

   

 

Psací stůl můžete kdykoliv zasunout pod lůžko, ale také můžete psací stůl umístit zcela někam jinam v místnosti. Díky velkým úložným prostorům šetříte místo v dětském pokoji třeba na další potřebný nábtek. Díky úsporným designům jako nabízí i tato multifunkční postel, není místnost přeplněná nábytkem. V neposlední řadě se nám líbí design jako takový, je velmi moderní a cena je více než příjemná.

 

 

Dětská patrová postel Higher, řešení pro jedno dítě

Pokud pro vybavení dětského pokoje byť i jednoho dítěte disponujete opravdu velmi malým prostorem, pak ideální je pořídit vyvýšené lůžko, pod kterým vznikne prostor na umístění dalšího nábytku. A takovou postel nabízí francouzský výrobce v podobě patrové postele se stolem a skříní, opět z kolekce Higher. A obdobou patrové postele Higher je také Tom, nebo postel Heavy.

 

                                                                      Patrová postel Tom

 

Patrové postele pro jedno dítě patří k velmi oblíbeným, jelikož úspora místa je maximální. Na fotografii sami můžete posoudit důmyslný design, který kromě místa na spaní nabízí šatní skříň, police i psací stůl. A přitom je vše umístěno pod lůžkem. Návrh dětského pokoje díky doplňkům a dekoracím určený k vybavení dětského pokoje holky, ale stačí jen obměnit dekorace a doplňky a patrovou postel můžete využít i v dětském pokoji kluka. Rozměr místa na spaní 90x200 cm, dostatečně velký i pro starší děti. Skříň nabízí posuvné kříslo a dle toho, co dítě potřebuje, křídlo posouváte. Buď si otevřete prostor u polic, nebo u šatní tyče. Velmi vhodně výrobce umístil také řadu polic, hned vedle psacího stolu, školák či školačka tak mají vše po ruce. Design patrové postele je dle nás velmi elegantní a i tuto patrovou postel můžete pořídit za velmi příjemnou cenu.

 

                                  

 

Patrová postel pro dvě děti z kolekce Higher, konečně velký prostor mezi lůžky

Přesně tak, řada našich zákazníků se neustále ptá "máte prosím nějakou patrovou postel, kde by byl prostor mezi lůžky větší než 70 cm?" Ano, nyní už máme a to díky patrové posteli Higher, kde je prostor mezi lůžky až 100 cm. Konečně někdo s tímto nápadem přišel a vůbec nás nepřekvapuje, že právě francouzský výrobce. I starší náctileté dítě si tak konečně může na dolním lůžko pohodlně sednout. Nebo dospělý. Pro kategorii patrových postelí je to velká změna, která rozhodně bude přínosem pro řadu z vás.

Kromě velkého prostoru mezi lůžky však patrová postel nabízí ještě řadu odkládacích polic a u dolního lůžka také noční stolek. Žebřík opět s širokou nášlapnou plochou, která je nejen bezpečnější, ale pro dítě spící nahoře nabízí větší komfort. Neutrální odstín bělené borovice opět může oslovit rodiče jak kluků, tak holek. Materiálem pro všechny typy dětských postelí kolekce Higher se stala laminátová deska tloušťky až 22 mm, nábytek je kvalitní a stabilní. Nový design, který jistě potěší i příznivou cenou.